PL / EN
MIINTO.PL – PLATFORMA Z MODĄ SKANDYNAWSKĄ

MIINTO.PL – PLATFORMA Z MODĄ SKANDYNAWSKĄ

Już w połowie września rusza nowa platforma zakupowa!

Miinto.pl to przestrzeń najlepszych wyborów i spotkań miłośników minimalizmu stworzona z myślą o wymagających klientach, poszukujących jakościowej mody oraz wysokiego poziomu obsługi. Już 13 września 2018 roku premiera nowej platformy zakupowej. Sprawdźcie szczegóły!

MIINTO.PL – OFERTA

Twórcy Miinto skupiają starannie wyselekcjonowane, niezależne marki z Danii i Szwecji (m.in. Ganni, Gestuz, Mos Mosh, By Malene Birger, Sofie Schnoor), a także polskich projektantów, łączących trendy z indywidualnym stylem i wysoką jakością. Duży wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej sprawił, że Miinto stał się najpopularniejszym skandynawskim portalem modowym. W jego ofercie znajdują się również kosmetyki oraz elementy wyposażenia wnętrz.

MIINTO.PL – HISTORIA W PIGUŁCE

Firma Miinto została założona w 2009 roku. Jej główną siedzibą jest Kopenhaga, w której pracuje ponad 120 specjalistów i miłośników mody. Istnieją także oddziały regionalne w Oslo i Amsterdamie, a teraz także w Warszawie. Dzięki silnej, lokalnej społeczności niezależnych butików produkty sprzedawane są online w siedmiu krajach europejskich – Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Holandii, Belgii i w Polsce.

Wszyscy jesteśmy pasjonatami naszej pracy i jesteśmy dumni, mogąc kształtować przyszłość przemysłu modowego. Kierujemy się silną wiarą w moc cyfrową, łączącą konsumentów z lokalnymi sklepami” – mówią twórcy Miinto.

MIINTO: ODNAJDŹ SIEBIE / #FINDYOURSELF

Nie mierzą mody algorytmami. Lubią i akceptują różnorodność. Pragną, aby każdy mógł znaleźć to, czego potrzebuje, by móc w pełni wyrazić siebie. Taka jest misja Miinto, a możliwa jest ona dzięki sieci 200+ niezależnych marek i butików, oferujących zróżnicowane produkty.

SKANDYNAWSKA MODA W POLSCE

Z okazji premiery platformy Miinto na polskim rynku, wspólnie z On My Wall (polską marką oferującą ekskluzywne plakaty ścienne, dostępne wkrótce na Miinto.pl), przygotowana została limitowana edycja kolażu „Sztuka wśród trendów". Zainspirujcie się i bądźcie gotowi na nowe!


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Miinto.pl | e-commerce |

podobne artykuły