PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MICHAŁ SZPAK W RĘKACH MALDORORA

MICHAŁ SZPAK W RĘKACH MALDORORA

Czy wiecie, że Michał Szpak, jeden z finalistów programu X-Factor ubiera się u Maldorora? Sami sprawdźcie!

Odkąd zdecydował się na występ w programie X-Factor, kontrowersyjny Michał Szpak bije rekordy popularności. Nic dziwnego, bo ze swoimi długimi lokami, dziewczęcą twarzą i zamiłowaniem do androgeniczności ciekawi tłumy. Każdy jego występ jest szeroko komentowany, podobnie jak każda kreacja, w której wystąpił. Wygląda na to, że ulubionym polskim projektantem młodego gwiazdora z TVN jest awangardowy polski talent, Maldoror.

 

W showroom'ie Grzegorza Matląga styliści znaleźli dla Michała idealne zestawy do telewizyjnego show. Jednym z projektów był czerwony cekinowy kostium z najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji, która miała swoją premierę podczas Fashion Week Łódź. W tym scenicznym kostiumie Michał Szpak śpiewał przebój "Fever", a kanon polskiej muzyki "Wspomnienie" Niemena, został przez Szpaka wyśpiewany w czarnym ponczo  i legginsach projektu Maldorora. Nam udało się dowiedzieć, że Maldoror planuje stworzyć dla Michała specjalny projekt na finałową galę X-Factor.

 

Oprócz ubrań, z showroom'u projektanta wypożyczono także biżuterię Violi Lee, wykonaną z nici i kryształów Svarowskiego.

 

Bardzo nam się podoba pomysł współpracy Szpaka z Maldororem, a co Wy o tym sądzicie?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Michał Szpak | Maldoror | X-Factor |

podobne artykuły