PL / EN
MICHAŁ PIRÓG W OBIEKTYWIE LUKASZA DZIEWICA

MICHAŁ PIRÓG W OBIEKTYWIE LUKASZA DZIEWICA

Michał Piróg i fotograf, Łukasz Dziewic spotkali się na sesji dla magazyny Slow i stworzyli zdjęcia w specyficznym tonie. Zobaczcie efekty ich współpracy!

Dwóch mężczyzn i dwa różne spojrzenia na modę. Pierwszy, Michał Piróg dobrze wie, jak z nią eksperymentować, drugi, Łukasz Dziewic, jak właściwie uchwycić ją w kadrze. Obaj spotkali się na planie sesji zdjęciowej dla magazynu Slow i stworzyli ujęcia w pełni oddające modowe upodobania Michała. A nie są one banalne, bo tancerz i choreograf na modzie się zna i do swoich outfitów podchodzi świadomie oraz z dużą konsekwencją. Styl Piórga to bowiem mieszanka obrazująca zbuntowanego chłopaka, który nie boi się wyrażać własnych poglądów i który traktuje modę jako sposób na wyrażenie siebie. W jego stylizacjach często zobaczyć można projekty młodych polskich projektantów – Konrad Parol, Łukasz Stępień, jak i propozycję marek zagranicznych o ugruntowanej pozycji – Jeremy Scott dla Adidas czy Maison Martin Margiela – najczęściej w kolorze czarnym.

 

Nie bez przyczyny więc fotograf Łukasz Dziewic zdecydował się na zdjęcia w czarno-białej stylistyce. Nieco mroczne, surowe ujęcia doskonale oddają osobę Michała Piróga, która w specyficzny sposób podchodzi do mody. Stylizacją sesji zajęła się Iwona Łęczycka (Bazar Konsorcjum), zaś makijażem Anna Piechocka.

 

Zobaczcie efekty!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Łukasz Dziewic | Michał Piróg | sesja zdjęciowa |

podobne artykuły