PL / EN
MARZENA ROGALSKA O NOWYCH METODACH WALKI Z CELLULITEM

MARZENA ROGALSKA O NOWYCH METODACH WALKI Z CELLULITEM

Znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna - Marzena Rogalska poprowadziła konferencję prasową związaną z produktami marki Gatta, które pomagają w walce z cellulitem. Dowiedzcie się więcej.

W warszawskim Instytucie Wzornictwa Przemysłowego dziennikarka i prezenterka telewizyjna - Marzena Rogalska poprowadziła konferencję prasową na temat nowej linii produktów marki Gatta – bielizny i rajstop, które ułatwiają walkę z cellulitem i modelują kształt sylwetki.

 

Tak zwana skórka pomarańczowa to problem, który dotyka wielu kobiet, niezależnie od wieku czy warunków fizycznych, stąd też na spotkanie licznie przybyły dziennikarki, które chciały zgłębić tajniki.

 

Oprócz prezentacji nowej linii produktów marki Gatta, podczas konferencji zaproszeni goście zobaczyć mogli także film przedstawiający różne sposoby modelowania figury, które stosowane były przez kobiety na przestrzeni wieków. Nienaganna sylwetka i nieskazitelna skóra to marzenie wielu kobiet, stąd też wszelkie nowości pojawiające się na rynku, które mogą w tym pomóc, cieszą się dużym zainteresowaniem.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marzena Rogalska | Gatta | cellulit | uroda |

podobne artykuły