PL / EN
MARTYNA WOJCIECHOWSKA AMBASADORKĄ KOLEKCJI W.KRUK FREEDOM

MARTYNA WOJCIECHOWSKA AMBASADORKĄ KOLEKCJI W.KRUK FREEDOM

Kobiecość, siła, niezależność – poznajcie niezwykłą kolekcję biżuterii zaprojektowaną przez podróżniczkę w duchu tych haseł!

Marka W. Kruk nie bez kozery obecna jest na rynku od pokoleń. Biżuteryjny potentat mogący się pochwalić ponad 170-letnią tradycją jest pionierem nie tylko jeśli chodzi o trendy (szerzej tutaj) i rzemiosło na najwyższym poziomie, ale ma też nosa jeśli chodzi o osobowości, z którymi nawiązuje twórcze współprace.

Po kolekcjach stworzonych wspólnie z Alicją Bachledą-Curuś, Kingą Rusin, Anną Marią Jopek marka związała się z kobietą, która swoja pracą i pasją najlepiej uosabia tytułową wolność.

Martyna Wojciechowska - ambasadorka i pomysłodawczyni najnowszej linii W. Kruk symbolem autorskiej kolekcji Freedom wykonanej ręcznie ze srebra przez jubilerów marki uczyniła jastrzębia.

Poszukując symbolu wolności instynktownie zwróciłam się w stronę świata zwierząt. Bo to natura najlepiej odzwierciedla najważniejsze dla człowieka wartości – opowiada Martyna. Jastrząb łączy w sobie ciekawość świata, piękno, niezależność i tę wyjątkową zdolność szybkiego podrywania się do lotu. Potrafi szybować wysoko, niczym nieograniczony. Jest cierpliwy i wytrwały. 

W kolekcji znajdziemy pierścionki naszyjniki, kolczyki, bransolety oraz broszkę inspirowane motywem jastrzębich piór, skrzydeł i szponów. Jako pasjonatka podróży i właścicielka pokaźnej kolekcji kompasów, Martyna Wojciechowska sięgnęła też po symbolizujący drogowskaz w podróży przez życie motyw róży wiatrów, który został wykorzystany w łańcuszku typu body chain z zawieszką na plecach.

Zobaczcie kolekcje i kulisy jej powstawania!

 

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Martyna Wojciechowska | Kruk | W. KRUK |

podobne artykuły