PL / EN
MARIACARLA BOSCONO W OKŁADKOWEJ SESJI DAZED & CONFUSED – LATO 2014

MARIACARLA BOSCONO W OKŁADKOWEJ SESJI DAZED & CONFUSED – LATO 2014

Mariacarla Boscono w świetnej sesji dla letniego wydania magazynu Dazed and Confused. Zobaczcie efekty!

„Wiedziałam, ze to będzie znakomita historia. Na tej okładce jest wszystko, co kocham i chciałabym mieć ją wydrukowaną, o co nigdy wcześniej nie prosiłam. Wygląd – czarne włosy, rozjaśnione brwi i czerwone usta na bardzo jasnej skórze – to coś, co idealnie mnie definiuje z jakiegoś dziwnego powodu” – wyznała Mariacarla Boscono, przy okazji najnowszej sesji do letniego wydania magazynu Dazed and Confused.

 

Włoska modelka pojawiła się przed obiektywem fotografa Willy’ego Vanderperre, prezentując na sobie genialne stylizacje Panosa Yiapanisa, który po raz kolejny zaskoczył swoją kreatywnością i świeżością pomysłów. Ciekawe połączenia stanowiły różnorodne faktury i wzory materiałów (kratka i cekiny), a wszystkie kontrasty tworzyły idealną całość. Pojawiła się charakterystyczna dla Yiapanisa dekonstrukcja oraz maksymalizm form i krojów.

 

Alternatywne stylizacje doskonale wpisywały się w temat cyklu, prezentowanego na łamach brytyjskiego magazynu. Nosił on tytuł „The Outsiders. Fashion Rebels Unite”.

 

Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie efekty!

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Mariacarla Boscono | Dazed & Confused | Panos Yiapanis | Willy Vanderperre |

podobne artykuły