PL / EN
MANOLO BLAHNIK NA TYGODNIU MODY W NOWYM JORKU

MANOLO BLAHNIK NA TYGODNIU MODY W NOWYM JORKU

W zeszłym sezonie zadebiutował w harmonogramie londyńskiego Tygodnia Mody. Tym razem pojawi się w Nowym Jorku. Poznajcie najbliższe plany Manolo Blahnika

Ostatnio zadebiutował podczas wiosenno-letniej edycji Tygodnia Mody w Londynie. Tym razem pokaże swoją kolekcję nowojorskiej publiczności. Już 9 lutego, w Chelsea New York Gallery, odbędzie się prezentacja najnowszych propozycji słynnego projektanta obuwia, Manolo Blahnika. Dodatkowo, widzowie z Nowego Jorku, będą mogli zobaczyć krótki film reklamujący jego markę, z udziałem aktora Ruperta Everetta.

 

„Prezentacja ostatniego sezonu, która odbyła się w Londynie, była naszym eksperymentem, ponieważ nigdy wcześniej nie pojawialiśmy się w harmonogramie” – powiedział Blahnik brytyjskiej stronie internetowej vogue.co.uk. „Mieliśmy bardzo dobry odbiór, więc w tym sezonie postanowiliśmy dać szansę publiczności z Nowego Jorku i pokazać, w jaki sposób działa moja wyobraźnia. W następnym sezonie, być może pokażemy się w innym mieście – kto wie? Chciałbym komunikować się bezpośrednio z ludźmi z innych miast i przedstawiać im swoje inspiracje” – dodał.

 

Projektant wyznał, że w żadnym wypadku nie zamierza żegnać się z Londynem. „Kocham Londyn. Jest moim domem. Nie zamierzam go opuszczać i z pewnością wrócę do niego w przyszłości” – powiedział Blahnik.

 

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Manolo Blahnik | Manolo Blahnik kolekcja | New York Fashion Week jesień zima 2014/2015 | New York Fashion Week |

podobne artykuły