PL / EN
MANGO – RODZINNA SYMBOLIKA KAMPANII TOGETHER JESIEŃ ZIMA 2018

MANGO – RODZINNA SYMBOLIKA KAMPANII TOGETHER JESIEŃ ZIMA 2018

We wspólnym projekcie wzięli udział Adrien Brody, Amber Valletta, Carolyn Murphy oraz Adwoa Aboah. 

Mango powstało w 1984 roku i dziś jest jedną z największych odzieżowych marek na świecie. Bazujące w swoim rodzinnym mieście, Barcelonie, ma kompleksową sieć sklepów w 112 państwach. Zobaczcie, jakie trendy marka zaproponowała swoim klientom w nadchodzącym sezonie!

MANGO - KAMPANIA TOGETHER JESIEŃ ZIMA 2018

Barcelona, 4 września 2018 – nowa kampania Mango na sezon jesień/zima 2018 odzwierciedla osobistą wizję fotografa Mario Sorrentiego, który uchwycił w niej intymne momenty z życia rodzinnego wybranych modeli. Jego projekt skupia się na mocnych więziach i intymnych relacjach, jakimi Sorrenti związany jest z samą marką Mango oraz z zespołem biorącym udział w kampanii.

W projekt zostały zaangażowane dzieci fotografa oraz jego siostra Vanina wraz z córkami i mężem. Adrien Brody, ambasador męskiej linii Mango, pozował do zdjęć w towarzystwie ukochanego psa, jednocześnie ukazując swoją pasję do zwierząt.  Aktywistka i modelka, Adwoa Aboah, wystąpiła razem z siostrą Kesewą i kuzynką Alewyą, tym samym mocno zaznaczając rodzinną symbolikę kampanii.

W najnowszej sesji zdjęciowej nie mogło również zabraknąć znanych modelek, a prywatnie bliskich przyjaciółek - Amber Valletty i Carolyn Murphy. Do obsady dołączyła też legenda skateboardingu Steve Olson wraz z synem Alexem, artystka Langley Fox oraz styliści Zoe Bedeaux i Helena Tejedor. Dobór tak cenionych postaci doskonale obrazuje różnorodność jako refleksję na temat społeczeństwa, w którym żyjemy.

Na przewodni soundtrack kampanii wybrano alternatywny utwór „Movin’ on up” legendarnego zespołu Primal Scream.

Mango - kampania Together jesień zima 2018 (fot. materiały prasowe)

MANGO – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018

Nowa kolekcja Mango na sezon jesień zima 2018 obrazuje wyraźną zmianę w projektowaniu odzieży – ewolucję we współczesnej estetyce, przejawiającą się wysokiej jakości materiałami i bardziej elastycznym podejściem do ustalonych norm. Tej jesieni w ofercie Mango znajdziemy m.in.  inspirowane latami 70. zwierzęce printy, eklektyczną gamę kolorów w niecodziennych odcieniach, przeważających zwłaszcza w grubo plecionej dzianinie oraz w bluzkach z okrągłym dekoltem. Wraz z nowym sezonem ewoluował też denim – stał się bardziej wyrafinowany i bogaty w ciekawe detale.

Inspiracja latami 70. widoczna jest także w męskiej kolekcji, w której dominuje kolor ochry na odzieży wierzchniej. W nowym sezonie kluczowym materiałem będzie sztruks, a na dwustronnych kurtkach i płaszczach przeważa skóra, sprawdzająca się zarówno w bardziej eleganckich, jak i casualowych stylizacjach. Grubo pleciona dzianina z detalami w postaci cętek, plecionek oraz drobnych, eleganckich kamieni to hit kolekcji. Staje się jeszcze bardziej intrygująca dzięki dobranej jesiennej palecie kolorów, zawierającą odcienie szarości i brązu. Wśród dostępnych męskich akcesoriów znajdziemy m.in. wełniane krawaty i szaliki, a także dodatki z dzianiny w eleganckim i orientalnym wzorze paisley.

POLECAMY:  SOLAR KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2018/19

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z kampanii Together oraz najmodniejsze ubrania z kolekcji jesienno-zimowej Mango

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Mango | kampania | jesień zima 2018 |

podobne artykuły