PL / EN
MANGO KIDS - LOOKBOOK CHRISTMAS ORIGAMI

MANGO KIDS - LOOKBOOK CHRISTMAS ORIGAMI

Zobaczcie, jak wygląda świąteczny lookbook najnowszej kolekcji Mango Kids

Marka Mango w dość niestandardowy sposób postanowiła odnieść się do tematyki świąt w swoim najnowszym lookbooku z dziecięcą kolekcją. Zamiast typowych dla tego okresu gadżetów, obok najświeższych propozycji dla najmłodszych klientów sieciówki pojawiają się papierowe łabędzie robione techniką origami. Co więcej, na stronie internetowej Mango, obok zdjęć można znaleźć również mini instrukcję, w jaki sposób chińską sztuką składania papieru samodzielnie stworzyć uroczego łabędzia.

 

Cały pomysł jest bez wątpienia zaproszeniem do kreatywnego spędzania świątecznego okresu, który większości kojarzy się m.in. z przygotowywaniem choinkowych ozdób. Obok tradycyjnych dekoracji, papierowe zwierzątka z pewnością będą ciekawym urozmaiceniem zielonego drzewka.

 

W równie niebanalny sposób marka postanowiła zaprezentować w lookbooku propozycje świątecznych stylizacji. Zamiast typowych zestawów, pojawiają się tutaj charakterne kompozycje, w których klasyczne elementy dziecięcej szafy łączą się z ciekawymi propozycjami dla małych fashionistów. Dlatego też skórzaną ramoneskę zobaczymy w połączeniu z tiulową sukienką, a biała lub kraciasta koszula u chłopców widnieje w towarzystwie jeansów z modnie podwiniętymi nogawkami i skórzanymi sneakersami. 

 

Efekty lookbooku Christmas Origami znajdziecie w naszej galerii. 

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Mango Kids | Mango | lookbook | Mango Kids jesień zima 2014/2015 |

podobne artykuły