Logotyp serwisu lamode.info
MAMY ZWYCIĘŻCZYNIĘ TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ!

MAMY ZWYCIĘŻCZYNIĘ TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ!

Po wielu zmaganiach konkurs zakończony – sprawdź, kto wygrał!

Zwyciężczynią pierwszej edycji  reality show o modelkach została 19 - letnia Paulina Papierska. Progam ten wzbudził ogromne zaciekawienie polskiej publiczności, był bowiem pionierskim przedsięwzięciem w naszym kraju. Nikt wcześniej nie przybliżył kulis świata mody i modelek tak bardzo, jak zrobiło to Top Model. Zostań modelką.

 

Paulina została nagrodzona międzynarodowym kontraktem z agencją modelek NEXT oraz z firmą Max Factor i sesją okładkową w magazynie Glamour

 

Konkurs wzbudzał kontrowersje i wiele komentarzy, także na łamach prasy codziennej. Jury było ostre, przez co wydźwięk program porównywano z pierwszą edycją Idola.

 

Gala była uroczysta i transmitowana na żywo. Wśród gości znaleźli się oczywiście członkowie jury: Joanna Krupa, Anja Rubik, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Karolina Korwin - Piotrowska. Na finałowej gali pojawili się również  rodzice Marcina Tyszk, którzy zawsze bardzo go wspierają, Bartosz Węglarczyk, Marysia Góralczyk, Justyna Pochanke, Wojciech Grzybała, duet Paprocki i Brzozowski, Natalia Jaroszewska oraz Iwona Gudzowska.

 

 

A Wy, zgadzacie z werdyktem?

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GALA TOP MODEL/EN_00944031_0035.jpg

fot. East News

tagi: event | Top Model | Paulina Popierska | Anja Rubik |

podobne artykuły