Logotyp serwisu lamode.info
MAMAS & PAPAS – LIMITOWANA KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2011

MAMAS & PAPAS – LIMITOWANA KOLEKCJA WIOSNA-LATO 2011

W tym sezonie ta brytyjska rodzinna marka proponuje dwie limitowane serie ubrań dla chłopców i dziewczynek.

Małym fashionistom marka Mamas & Papas proponuje kilka różnych kolekcji. Dla modowych księżniczek, ze względu na upodobania, do dyspozycji jest kolekcja pastelowych sukienek So Delicate oraz frywolna linia eklektycznych ubrań Boho Beauty. Nie brakuje kolorów ani ozdób – dominują szerokie falbanki i kwiatowe aplikacje.

 

Grzeczni chłopcy z „dobrego domu” wybiorą garderobę Cricket Club, pełną kraciastych koszul i dzianinowych kamizelek. Natomiast zabawne urwisy na pewno nie przejdą obojętni obok barwnych akcesoriów z zainspirowanej estetyką lat 50. kolekcji Now in Colour.

 

Zarówno Boho Beauty, jak i Now in Colour to edycje limitowane, czerpiące z najnowszych trendów męskich i damskich. Przy ich tworzeniu poświęcono wiele uwagi detalom. Świetne wykończenia, a także oryginalne ozdoby i guziki świadczą o wysokiej jakości produktów. Zastosowane tkaniny nie pozostają drugorzędne – wykorzystano delikatne dzianiny i miękkie bawełny. Wszystko dla wysokiego komfortu i stylowego wyglądu naszych pociech.

tagi: dziecko | kolekcja | Mamas & Papas | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły