PL / EN
MALEVICH – NOWA LINIA BARTOSZA MALEWICZA – KULISY SESJI WIZERUNKOWEJ

MALEVICH – NOWA LINIA BARTOSZA MALEWICZA – KULISY SESJI WIZERUNKOWEJ

Polski projektant Bartosz Malewicz zadebiutował z nową linią Malevich. My wybraliśmy się za kulisy sesji wizerunkowej. Zobaczcie!

Przez jakiś czas niewiele było słychać na temat polskiego projektanta Bartosza Malewicza. Okazuje się, że jego chwilowa nieobecność to tylko cisza przed burzą, bo już wkrótce pojawi się u niego wiele nowości.

 

Dalsze plany polskiej marki nie dotyczą tylko i wyłącznie nowej kolekcji, ale również premierowej odsłony linii Malevich, będącej wyrazem fascynacji światem sztuki, czerpiącej inspiracje z różnych kierunków artystycznych oraz przeznaczonej dla osób „ceniących wygodę oraz niekonwencjonalne rozwiązania”. Malevich pojawi się obok znanej nam już odsłony marki, jaką podkreśla linia Bartosz Malewicz.

 

Korzystając z okazji, postanowiliśmy wybrać się za kulisy najnowszej sesji wizerunkowej marki i przyjrzeć się pracy całego zespołu. W jego gronie znalazły się francuska fotografka Michele Yong, stylistka Dorota Magdziarz, wizażystka Patrycja Lukrecja, stylista fryzur Gor Duryan oraz odpowiedzialna za scenografię Zuza Słomińska. Wśród modeli pojawili się podopieczni agencji Panda Models, Avant Models, Unitedformodels oraz Networkmodels.

 

Zobaczcie kulisy sesji okiem LAMODE.INFO!

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Malevich | Bartosz Malewicz | Bartosz Malewicz kolekcja | Malevich sesja wizerunkowa | backstage |

podobne artykuły