PL / EN
MAJA SALAMON TWARZĄ KAMPANII MARKI LA MANIA WIOSNA LATO 2017

MAJA SALAMON TWARZĄ KAMPANII MARKI LA MANIA WIOSNA LATO 2017

Modelka prezentuje najsilniejszy trend wiosenno-letniej kolekcji! 

Maja Salamon, którą ostatnio podziwialiśmy w przepięknej sesji dla magazynu Dansk, może się pochwalić zaszczytnym tytułem jednej z 50 najlepszych modelek, przyznanym przez portal models.com. W swoim portfolio, które dynamicznie rozbudowuje, ma nie tylko zdjęcia dla najgłośniejszych magazynów o modzie, by wspomnieć tylko Vogue czy Harper’s Bazaar, ale także wybiegi u największych: Yves Saint Laurent, Chanel, Dior czy Dolce&Gabbana, oraz – w ostatnim sezonie -  exclusive u Givenchy.


W ostatnich dniach marka La Mania ujawniła, że twarzą najnowszej kampanii zostanie nie kto inny, jak właśnie podopieczna agencji D’Vision. Joanna Przetakiewicz, która nie mówi jeszcze głośno o szczegółach kolekcji, uchyla rąbka tajemnicy w kwestii tego, jaka będzie kobieta La Manii 2017:

 

„Maja Salamon jest odzwierciedleniem kobiety XXI wieku – nowoczesnej i zmysłowej. Mogłaby mieszkać w Nowym Jorku, Warszawie czy gdziekolwiek indziej na świecie. Wygląda zjawiskowo zarówno w streetwearowych stylizacjach, jak i kreacjach Haute Couture. A taka jest dokładnie kobieta La Manii na sezon Wiosna/Lato 2017.” 


Kolejną wskazówką dotyczącą tego, czego możemy się spodziewać jeśli chodzi o przyszłoroczny sezon jest kreacja, w której którą modelka zaprezentowała się podczas FLESZ Fashion Night: czarno-bialy kombinezon w szerokie pasy przez samą dyrektor kreatywną określony został jako dominujący trend wiosennej linii.

 

Czy, aby powtórzyć sukces dotychczasowych prezentacji, marka konsekwentnie pójdzie obraną wcześniej drogą, czy przygotuje coś zaskakującego – dowiemy się w grudniu br. wraz z ukazaniem się lookbooka. 

 

ZOBACZ TEŻ: EKSKLUZYWNY WYWIAD Z MAJĄ SALAMON


 

MATERIALS_2016/MODA_POLSKA/MARKI/MAJA SALAMON TWARZA KAMPANII MARKI LAMANIA JESIEN ZIMA 2016/Maja_Salamon.jpg

 

fot. materiały prasowe

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: La Mania | kampania | wiosna lato 2017 | Maja Salamon |

podobne artykuły