Logotyp serwisu lamode.info
MAJA SABLEWSKA WSPÓŁPRACUJE Z KOSMETYCZNĄ MARKĄ RIMMEL

MAJA SABLEWSKA WSPÓŁPRACUJE Z KOSMETYCZNĄ MARKĄ RIMMEL

Jurorka programu "X-Factor", menedżerka gwiazd i gwiazda - Maja Sablewska została właśnie doradcą wizerunkowym marki Rimmel.

Wczoraj, 12. września, odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele COTY Polska ogłosili, że Maja Sablewska została doradcą wizerunkowym marki Rimmel w Polsce. Pełniąc tę funkcję Maja będzie brała udział między innymi w sesjach makijażowych i modowych w stylu London Look. Pomoże również wybierać wprowadzane do Polski odcienie kosmetyków Rimmel. Jednym z nowych narzędzi, którym Maja będzie promować makijaż Rimmel jest jej blog. Znajdą się tam nowości związane z marką i rozwojem stylu London Look w kraju, a także opinie o kosmetykach Rimmel. Maja obiecała, że nie zabraknie na nim również informacji i smaczków z jej życia – tak prywatnego, jak i zawodowego, możemy się zatem spodziewać ciekawych informacji dotyczących świata show biznesu.

 

Co ciekawe, Polska jest pierwszym krajem, w którym brytyjska marka zdecydował się na wprowadzenie funkcji lokalnego doradcy wizerunkowego.

 

Według badań wykonanych dla COTY Polska przez Analytics and Insight, dział badań MEC w okresie kwiecień-czerwiec 2011, Maja Sablewska jest najodpowiedniejszą osobą do reprezentowania marki Rimmel i promowanego przez nią stylu London Look. Blisko 70% kobiet w wieku 16-34 deklaruje, że podoba im się makijaż menedżerki, a ponad 60% uważa, że Maja świetnie się ubiera i chce naśladować jej styl.

 

Myślicie, że Maja sprawdzi się w tej roli?

tagi: Maja Sablewska | Rimmel | London Look | makijaż |

podobne artykuły