PL / EN
MAGDALENA JASEK DLA DAZED & CONFUSED LISTOPAD 2013

MAGDALENA JASEK DLA DAZED & CONFUSED LISTOPAD 2013

Uchwycone w marionetkowych pozach, zmienione prawie nie do poznania modelki, Magdalena Jasek i Kirsi Pyrhonen, to gwiazdy najnowszego edytorialu Dazed & Confused. Zobaczcie!

Czarnobiałe i kolorowe portrety, praktycznie puste tło misternie wykonane projekty przypominające bardziej dzieła sztuki niż ubrania nadające się do noszenia przez normalnych śmiertelników. Tak właśnie wygląda najnowszy edytorial „Virgin McQueen”, listopadowego wydania Dazed & Confused, którego gwiazdami zostały Magdalena Jasek oraz Kirsi Pyrhonen.

 

 

Autorem sesji jest Richard Burbidge. Za niecodzienną stylizację odpowiada Robbie Spencer, charakterystyczny make-up to zasługa Peter Philips, zaś elżbietańskie fryzury to dzieło Raphael’a Salley. Inspirowana przepychem katolickich kościołów, postacią Elżbiety I Tudor, rolą religii w angielskim społeczeństwie przełomu XVI i XVII wieku oraz postaciami księży, zakonnic i aniołów, sesja robi naprawdę spore wrażenie.  Oszałamiające suknie i gorsety zachwycają ilością zdobień, a sylwetkom modelek nadają bardzo mrocznego wyrazu.

 

 

Patrząc na uchwycone w marionetkowych pozach przez Richarda Burbidge, zmienione prawie nie do poznania modelki, Magdalenę Jasek i Kirsi Pyrhonen, kryjące twarze o wybielonych brwiach za wysadzaną perłami i kamieniami szlachetnymi ochronną maską, przypominającą kask do szermierki, dochodzimy do wniosku, że najnowsza sesja Dazed & Confused należy do jednej z najbardziej fascynujących, a zarazem najoryginalniejszych i odchodzących od utartych kanonów piękna, edytoriali.

 

 

Zapraszamy do galerii, tam znajdziecie wszystkie zdjęcia z najnowszej sesji pt.”Virgin McQueen” listopadowego Dazed & Confused.

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Magdalena Jasek | Dazed & Confused | Kirsi Pyrhonen | Richard Burbidge | Magdalena Jasek Dazed&Confused listopad 2013 |

podobne artykuły