PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA KATE BOSWORTH DLA TOPSHOP ZIMA 2013

KOLEKCJA KATE BOSWORTH DLA TOPSHOP ZIMA 2013

Mamy już cały lookbook oraz wszystkie zdjęcia produktowe najnowszej, zimowej linii Topshop, która powstała przy współpracy z piękną aktorką, Kate Bosworth. Zobaczcie!

Kate Bosworth właśnie zaprezentowała swoją drugą kolekcję, która powstała przy współpracy ze znaną brytyjską sieciówką, Topshop. W nowej, zimowej linii zobaczymy projekty, które są połączeniem elegancji i minimalizmu, co naszym zdaniem w 100% odzwierciedla styl pięknej aktorki.

 

 

Cała kolekcja składa się z 46 elementów, które mieszczą się w przedziale cenowym między £35 a £500. Tak jak poprzednio, autorem zdjęć do najnowszego projektu został mąż Bosworth, Michael Polish.

 

 

"Ta kolekcja jest bardzo klasyczna. Bardzo mi zależało na tym, by na jesień stworzyć coś ekskluzywnego, a zarazem bardzo minimalistycznego. Co więcej, znajdziemy tam także bardzo ograniczoną paletę barw, a mianowicie czerń, biel oraz czerwień. Szczupłe, kobiece sylwetki są zestawione z oversize’owymi, pudełkowymi projektami, dając pewną równowagę między kobietą mężczyzną, która istnieje w mojej osobistej estetyce.” – skomentowała efekty najnowszej współpracy Bosworth.  

 

 

W tej kolekcji znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć świeżą i niewymuszoną stylizację” – powiedziała się Kate Phelan, redaktor mody Vogue oraz dyrektor kreatywny Topshop. „Proste t-shirt’y i skórzane spodnie są w tym momencie ponadczasowym elementem garderoby każdej kobiety. Wystarczy do tego dobrać płaszcz i już jesteś gotowy do wyjścia. Dodatkowym atutem tej kolekcji są klasyczne kolory : czerwień i czerń  z elementami bieli i srebrnego błysku. Wymieszane razem dają naprawdę niesamowity efekt"  - dodała Kate Phelan.

 

 

Zimową kolekcję Kate Bosworth dla Topshop od wczoraj możemy kupić w sklepach online marki na całym świecie. My dziś w naszej galerii prezentujemy Wam cały lookbook oraz wszystkie zdjęcia produktowe, które są efektem najnowszej kolaboracji brytyjskiej sieciówki ze znaną aktorką.  Zobaczcie również wideo promujące zimową kolekcję.

 

 

źródło : youtube.com / Wideo promujące najnowszą, zimową kolekcję Kate Bosworth dla Topshop

 

 

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kate Bosworth | Topshop | Kate Bosworth dla Topshop kolekcja zima 2013 |

podobne artykuły