PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK W OBIEKTYWIE DANIELE CAVALLI DLA HARPER’S BAZAAR GERMANY

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W OBIEKTYWIE DANIELE CAVALLI DLA HARPER’S BAZAAR GERMANY

W październikowym numerze Harper’s Bazaar Germany modelka Magdalena Frąckowiak stanęła przed obiektywem swojego chłopaka. Zobaczcie Polkę w obiektywie Daniele Cavalli!

W październikowym numerze Harper’s Bazaar Germany ukazała się kolejna sesja z udziałem Magdaleny Frąckowiak z Model Plus. Co ciekawe, jej autorem jest nie Demarchelier czy Bellemere, a sam Daniele Cavalli z którym polska modelka spotyka się już od dłuższego czasu! Jak się okazuje, Frąckowiak świetnie dogaduje się z synem włoskiego projektanta nie tylko prywatnie, o czym świadczyć może ich wspólny edytorial o dość znaczącym tytule – „Crazy in love”.


Na sesję składa się kilka dość różnorodnych kadrów. Mamy zarówno czarno-białe ujęcia jak i takie, dla których tłem stały się wnętrza willi rodziny Cavalli. Za stylizacje odpowiedzialna była Veronika Heilbrunner, która postawiła na projekty włoskich marek. Oprócz, rzecz jasna propozycji domu mody Cavalli, na zdjęciach zobaczymy ubrania m.in. od Gucci, Emilio Pucci czy Valentino. Obok nich pojawiły się również elementy z ostatniej kolekcji Saint Laurent by Hedi Slimane.

 

Wszystkie zdjęcia z edytorialu znajdziecie w naszej galerii. Jak oceniacie efekty współpracy Magdaleny i Daniele?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Daniele Cavalli | Harper's Bazaar Germany | Harper's Bazaar Germany październik 2014 | Harper's Bazaar Germany October 2014 | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły