PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK DLA BEYMEN MAGAZINE F/W 2016

MAGDALENA FRĄCKOWIAK DLA BEYMEN MAGAZINE F/W 2016

Polska topmodelka w sesji z przymrużeniem oka – zobaczcie!

Magdalena Frąckowiak została ambasadorką magazynu Beymen na sezon jesień zima 2016. Topmodelka w nowej, zaskakującej odsłonie!

 

Marka Beymen

 

Beymen to turecka platforma, na której prowadzona jest sprzedaż produktów marek luksusowych, głównie modowych, ale też kosmetycznych i wnętrzarskich. Firma wydaje sezonowy magazyn, w którym lansuje najnowsze kolekcji swoich brandów, obecną jesienno-zimową odsłonę pisma promuje Magdalena Frąckowiak.

 

Beymen Magazine F/W 2016

 

Już sama okładka zapowiada nietuzinkowy charakter sesji, w której obok fotografii ważną rolę odgrywa grafika. Edytorial autorstwa Koraya Biranda byłby typowym przeglądem nowego asortymentu Beymen, gdyby nie zabawne clip arty, które stają się dopełnieniem stylizacji. Okładkowa kreacja Saint Laurent została zestawiona z kulą dyskotekową, płytą winylową, sercem i gwiazdą, look Dsquared2 został uzupełniony o różę, skrzydła i pięść, a propozycje Stelli McCartney są okraszone o książkę, klucz i łabędzia. Styliści Beymen promują również projekty Valentino, Dries Van Noten, Givenchy, Balmain i Mark Cross.

 

ZOBACZ TEŻ: SEKRETY URODY MAGDALENY FRĄCKOWIAK

 

Które zdjęcie podoba się Wam najbardziej? Nam chyba projekty Dries Van Notena z okularami i popcornem! 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Beymen Magazine | jesień zima 2016 | edytorial | okładka | TRENDY | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły