PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MAGDA BUTRYM – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019 INSPIROWANA RODEO

MAGDA BUTRYM – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019 INSPIROWANA RODEO

Kolekcja to ukłon w stronę mody lat 20. i 70.

Magda Butrym przy projektowaniu kolekcji na wiosnę lato 2019, zainspirowana była amerykańskim rodeo i twórczością Madame Gres, francuską kreatorką. Zaprezentowała więc serię egzemplarzy mody, stanowiących balans pomiędzy ultra kobiecością, a letnią elegancją.

MAGDA BUTRYM: TRENDY WIOSNA LATO 2019

Projektantka po inspiracje sięgnęła do lat 20., a następnie 70., by przedstawić modele ubrań wśród, których dominują wyrafinowane koronkowe bluzki, denimowe spodnie oraz warianty zdobione cekinami i frędzlami. W kolekcji prym wiodą także sukienki z poszerzanymi rękawami i głębokim dekoltem oraz garnitury wykonane z lejącej się tkaniny. Magda Butrym wybiera barwy, takie jak krem, czerwień, szarość, blady róż i czerń oraz szlachetne tkaniny np. połyskliwy jedwab, który podkreśla elegancki i wieczorowy charakter stylizacji. Jednocześnie kontrastuje z luźniejszymi krojami marynarek i spodni, zapożyczonych z męskiej garderoby.

Magda Butrym: jasna sukienka z rozcięciem z kolekcji wiosna lato 2019 (fot. materiały prasowe)

W projektach z najnowszej kolekcji Magdy Butrym pozowała Giselle Norman, a wszystko to działo się przed obiektywem Sean i Seng.

W galerii zdjęć prezentujemy kolekcję Magdy Butrym na wiosnę lato 2019. Który z projektów podoba Wam się najbardziej?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: kolekcja | wiosna lato 2019 | TRENDY | MAGDA BUTRYM |

podobne artykuły