PL / EN
LOUS KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

LOUS KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

Sentymentalne spojrzenie wstecz w wersji polskiej marki LOUS. Zobaczcie lookbook na wiosnę lato 2013! 

Czy ktoś jeszcze pamięta kasety magnetofonowe? Na pewno przypomną nam o nich projektantki polskiej marki Lous. Autorewers – bo tak zatytułowana jest ich kolekcja na wiosnę lato 2013 – to funkcja w magnetofonie polegająca na automatycznym odtwarzaniu drugiej strony kasety po skończeniu się pierwszej. Tytuł kolekcji wiele mówi o inspiracjach jakie kierowały twórczyniami marki Lous.

 

 

Znajdziemy tu bowiem wiele odwołań do przeszłości w modzie – lat 80tych i 90tych. Sukienki maxi, dodatkowo uatrakcyjnione zostały dekoltem na plecach, z przodu lejącym się materiałem czy ozdobnymi kieszonkami, znajdziemy też klasyczne body, złączone w jednym outficie z surowo skrojoną marynarką. Wszędzie królują: biel, czerń szarość. Kolekcja Autorewers to oszczędny minimalizm, wzbogacony poprzez obfitość użytych tkanin.

 

 

Godny zwrócenia uwagi jest też sposób prezentacji kolekcji w lookbooku autorstwa fotografa Pawła Fabjańskiego. Jedynymi rekwizytami towarzyszącymi pozującej modelce Karolinie (Model Plus) na tle surowego drewna, są książki. Pojawiają się w niecodziennych konfiguracjach, wykorzystane w dość nietypowy sposób.Zobaczcie lookbook Lous na wiosnę lato 2013 w naszej galerii!  

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Lous | Lous kolekcja wiosna lato 2013 | Lous kolekcja Autorewers | Paweł Fabjański |

podobne artykuły