PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JAROSŁAW EWERT – POZNAJCIE POLSKIEGO PROJEKTANTA

JAROSŁAW EWERT – POZNAJCIE POLSKIEGO PROJEKTANTA

Etno miks kultur w wydaniu polskiego projektanta Jarosława Ewerta. Zobaczcie kolekcje EtnoCoatl na jesień zimę 2013/14!

Ukończył Wydział Technologii Materiałowej i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej, co dało mu dużą wiedzę na temat materii z jakiej wykonane są ubrania. Materiał to dla niego najważniejszy element pracy projektanta, który wciąż go inspiruje. Sam proces tworzenia również przysparza wielu artystycznych wizji.

 

 

Mowa o projektancie Jarosławie Ewercie, dla którego tworzenie ubrań zawsze było pasją i marzeniem. Trzy razy pokazywał swoje kolekcje na łódzkim Fashion Week, był również finalistą OFF Fashion w Kielcach. Ubrania stworzone według jego pomysłu cechują się ciekawą i oryginalną formą, a także przepełnione są bogactwem detali.

 

 

Te cechy zawiera również męska kolekcja na jesień zimę 2013/14 EtnoCoatl. Całość to miks tradycji różnorodnych kultur: formy ubrań zostały zaczerpnięte z Azji, motywy dekoracyjne wzięły swój wymiar z kultury Azteków, główną inspiracją były tatuaże, wykonywane przez prekolumbijskie cywilizacje, a także chińskie malowidła oraz geometryczne, ażurowe wzory nawiązujące do symboliki Indian. Interesujące są również tkaniny zastosowane do wykonania kolekcji. Znajdziemy tu zarówno materiały naturalne, takie jak bawełna, wełna, skóra, oraz sztywne materiały obiciowe. Te ostatnie formują projekty w mocno zarysowane bryły.

 

 

Jak podobają się Wam propozycje Jarosława Ewerta kolekcji EtnoCoatl? Zobaczcie lookbook na jesień zimę tylko w naszej galerii!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Jarosław Ewert | Jarosław Ewert kolekcja EtnoCoatl | Jarosław Ewert kolekcja wiosna lato 2013 |

podobne artykuły