PL / EN
LOUNGE MAGAZYN LUTY 2015

LOUNGE MAGAZYN LUTY 2015

Walentynki z przymróżeniem oka to jeden z tematów lutowego Lounge Magazyn. Sprawdźcie, o czym jeszcze przeczytacie w najnowszym numerze! 

W lutowym Lounge Magazyn trudno było uciec od tematu walentynek. Został on jednak potraktowany z przymrużeniem oka, aby nie przesadzić z wszechobecną słodkością. Dowiecie się więc, jak kusić i uwodzić – bielizna, muzyką, afrodyzjakami, a także jaką alternatywę wybrać dla panującej już od jakiegoś czasu gorączki związanej z „50 twarzami Greya”.

 

Oprócz tego, w numerze znajdziecie subiektywny kulinarno- kulturalny przewodnik po jednym z najbardziej intrygujących polskich miast - współczesnych Katowicach oraz wywiady z pełnymi pasji ludźmi, którzy nie boją się wyróżniać: „księciem sucharów” Maciejem Polakiem aka Wandą Berger, ilustratorką Anną Haralewicz i Aleksandrą Nowatorską – designerką perfekcyjnie łączącą miłość do słodkości i apetycznej biżuterii.

 

W temacie mody także czeka na Was sporo interesujących treści. Przeczytacie m.in. o nowej marce Mally&Co., której produkty online kupicie wyłącznie na platformie BoutiqueLaMode.com oraz Weardiggers, czyli świeżym brandzie na polskiej mapie streetwearu. Kulturalnych uniesień dostarczy Wam materiał na temat nowości książkowych, na czele z „Nie taką dziewczyną” Leny Dunham, oraz wielu innych pozycji, na które warto w najbliższym czasie zwrócić uwagę.

 

Za oprawę graficzną lutowego wydania odpowiadał m.in. duet fotografów Aneta Kowalczyk i Kacper Lipiński, którzy przygotowali okładkową sesję Bloody Valentine. Jej przedsmak możecie zobaczyć w naszej galerii.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Lounge Magazyn | Lounge Magazyn luty 2015 |

podobne artykuły