PL / EN
LOUNGE MAGAZYN - CZERWIEC 2015

LOUNGE MAGAZYN - CZERWIEC 2015

Sprawdźcie, co znajdziecie w najnowszym, czerwcowym numerze Lounge Magazyn!

Czerwcowy numer Lounge Magazyn poświęcony jest kreatywności. W numerze znajdziecie więc artykuły m.in. na temat najbardziej nietypowych projektach książek - nie tylko do poczytania, ale i powąchania czy posmakowania, o sile przyciągania intrygujących rozwiązań visual merchandisingu oraz jak i gdzie stworzyć suknię ślubną ze swoich nawet najśmielszych marzeń. Znane osobowości ze świata świata mody odpowiadają na pytanie, czy moda to niewyczerpany zapas nowatorskich pomysłów, czy też może prawdziwy jest slogan, że „wszystko już było” i trendy nieustannie zataczają koło.

 

W najnowszym wydaniu, jak zwykle nie zabrakło inspirujących wywiadów. Z zespołem Coals – kolejnym młodym, niezwykle utalentowanym duetem ze Śląska – Natalia Czekaj rozmawia o najbardziej zaskakujących przygodach w ich dotychczasowej karierze, a Maja Olenderek opowiada, jak pielęgnować w sobie swoją dziecięcą stronę, pozostając na zawsze Alicją w Krainie Czarów.

 

Jak Lounge Magazyn, to oczywiście niebanalna okładkowa sesja! Tym razem w numerze oglądamy sesję absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru Anny Tronowskiej - „Partytura Spojrzeń”, czego przedsmak możecie zobaczyć w naszej galerii! 

 

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Lounge Magazyn czerwiec 2015 | Lounge Magazyn | Lounge Magazyn #72 |

podobne artykuły