PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LOTTIE MOSS NOWĄ TWARZĄ CALVIN KLEIN JEANS

LOTTIE MOSS NOWĄ TWARZĄ CALVIN KLEIN JEANS

Młodsza siostra przyrodnia Kate Moss podąża śladami słynnej top modelki. Do jej portfolio dołączyła kampania kapsułowej kolekcji Calvin Klein Jeans i Mytheresa.com. Dowiedzcie się więcej!

Słynne kampanie Calvin Klein Jeans z udziałem Marka Wahlberga, Kate Moss czy Brooke Shields to już klasyka, która na stałe wpisała się w karty historii słynnej amerykańskiej marki. Mając w pamięci wspomniane kultowe reklamy, postanowiono wrócić do ich charakteru w nowym projekcie, prezentującym kapsułową kolekcję CK Jeans we współpracy z platformą sprzedażową Mytheresa.com.

 

Twarzą najnowszej kampanii została młodsza siostra przyrodnia top modelki Kate Moss – Lottie, która stanęła przed obiektywem Micheala Avedona, wnuczka słynnego fotografa Richarda Avedona (co ciekawe, autora kampanii Calvin Klein z udziałem Brooke Shields).

 

Czarno-białe fotografie nawiązują do estetyki słynnej kampanii autorstwa Herba Ritza, w której pojawili się Kate Moss i Mark Wahlberg. Co więcej, w specjalnej kolekcji znalazło się osiem ikonicznych dla marki projektów, takich jak: dżinsy z wysokim stanem znane z reklamy z Brooke Shields, spodnie typu „boyfriend”, jakie miała na sobie Kate Moss czy też bluzy, T-shirty i denimowe kurtki z logo CK Jeans.

 

Kolekcja będzie dostępna na Mytheresa.com już od środy, a ceny poszczególnych projektów będą wahać się w granicach od 106$ do 416$.


„Kapsułowa kolekcja Calvin Klein Jeans jest nostalgią za latami 90’ i ten cały wizerunek wygląda dziś bardzo dobrze. To perfekcyjny moment, by przypomnieć nowej generacji o ikonicznych projektach marki” – powiedział portalowi WWD  - Kevin Carrigan, dyrektor kreatywny Calvin Klein, Calvin Klein Jeans oraz Calvin Klein Underwear.

 

Dlaczego wybór padł na młodszą siostrę Kate? „Chcieliśmy kogoś świeżego i aktualnego dla tego projektu, więc wybraliśmy Lottie Moss. Lottie reprezentuje nowe pokolenie, ale między nią jest również historyczne połączenie z marką Calvin Klein. Ona jest ‘cool’ i nosi ubrania vintage na własny sposób” – dodał Carrigan.

 

Widać, że Lottie podąża śladami swojej starszej siostry. Jak prezentuje się w kampanii? O wszystkim przekonacie się w naszej galerii. 

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Lottie Moss | Calvin Klein Jeans | Michael Avedon | Mytheresa.com |

podobne artykuły