Logotyp serwisu lamode.info
LONDON FASHION WEEK – GWIAZDY NA POKAZIE BURBERRY

LONDON FASHION WEEK – GWIAZDY NA POKAZIE BURBERRY

Zobacz stylizacje gwiazd na pokazie Burberry jesień-zima 2011/12! Wśród nich: Lily Donaldson, Samantha Cameron, Anna Wintour i Alexa Chung. Zobacz, kto jeszcze stawił się na pokazie damskiej kolekcji Burberry w Londynie.

Zaproszenie na pokaz marki Burberry to nie lada zaszczyt – jest to jedna z najprężniej działających na rynku brytyjskim firm odzieżowych, pracująca z rozmachem – dzięki czemu co sezon zaskakuje swoich odbiorców.

 

Na pokazie obecni byli: ikona brytyjskiego stylu Alexa Chung, guru mody Anna Wintour, topmodele Lily Donaldson i Sacha M’baye, aktorzy Mathew Beard, Maggie Cheung, Douglas Booth (który brał udział w kilku kampaniach reklamowych Burberry), Kate Bosworth i Rachel Bilson. Nie zabrakło też reprezentantów branży muzycznej: pojawiła się Ellie Goulding, autorka przeboju Starry-eyed oraz narzeczony Kate Moss, Jamie Hince.

 

Ciekawe, czy celebrytom pokaz podobał się tak bardzo, jak nam? Sądząc po uśmiechach – tak! Nawet Annę Wintour przyłapano z radosną miną – a to przecież rzadkość.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY NA POKAZIE BURBERRY FW 2011-12/01add336-f7a5-44b2-a473-bc6721700c40.jpgfot. materiały prasowe, na zdjęciu: Lily Donaldson, George Craig, Poppy Delevingne, Mathew Beard, Jacob Young, Sophie Kennedy Clarke i Daisy Lowe

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY NA POKAZIE BURBERRY FW 2011-12/139bcb7d-7ef3-4e61-a62f-1601f80c134e.jpgfot. materiały prasowe, na zdjęciu: Jamie Hince i Alexa Chung

tagi: gwiazdy | wydarzenia | Fashion Week | BURBERRY |

podobne artykuły