PL / EN
LISA ELDRIDGE NOWĄ DYREKTOR KREATYWNĄ MAKIJAŻU LANCÔME

LISA ELDRIDGE NOWĄ DYREKTOR KREATYWNĄ MAKIJAŻU LANCÔME

Lancôme rok 2015 rozpoczyna od wielkich zmian! Marka ogłosiła właśnie nową Dyrektor Kreatywną Makijażu.

Wraz z początkiem roku marka Lancôme stawia na zmiany personalne i zatrudnia nowego Dyrektora Kreatywnego Makijażu. Posadę tę objęła utalentowana makijażystka, światowa ekspertka, wirtuoz i jedno z najgorętszych nazwisk w świecie make-up’u, Lisa Eldridge. Brytyjka będzie odpowiedzialna m.in. za tworzenie nowych kolekcji kosmetyków Lancôme .

 

Do tej pory swoją pasję wizażystka rozwijała prowadząc autorskiego bloga z tutorialami, dzięki któremu docierała do szerokiego grona fanów z całego świata. Jej strona dostępna jest dla wszystkich, a jej misją jest pokazanie, że każda z nas, jest w stanie wykonać krok po kroku każdy makijaż, który pokazuje Eldridge. Jej kreatywna technika i prostota wykonania, oraz humor i szczerość wciąż podbijają serca wielu kobiet.

 

Lisa Eldridge regularnie współpracuje z największymi i najbardziej luksusowymi domami mody m.in. Gucci oraz magazynami. Jest rozchwytywana przez najlepszych fotografów i odpowiada za wizerunek wielu światowych gwiazd. Także za makijaż ambasadorki Lancôme, Kate Winslet.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lisa Eldridge | Lancome | make-up | makijaż | dyrektor kreatywna |

podobne artykuły