PL / EN
KENDALL JENNER NOWĄ TWARZĄ MARKI ESTÉE LAUDER

KENDALL JENNER NOWĄ TWARZĄ MARKI ESTÉE LAUDER

Kendall Jenner została twarzą Estée Lauder! To pierwszy w karierze modelki kontrakt z marką kosmetyczną. Poznajcie szczegóły! 

Wybór nowej ambasadorki Estée Lauder świetnie tłumaczy to, w jaki sposób najpopularniejsze marki kosmetyczne i odzieżowe chcą kreować dzisiaj swój wizerunek, decydując się na konkretne twarze do promocji. Oprócz niekwestionowanej urody i ciekawej osobowości – czy to w przypadku gwiazd kina czy mody – liczy się jeszcze coś, bez czego trudno wyobrazić sobie dzisiaj sprawne funkcjonowanie jakiejkolwiek branży. Chodzi tutaj oczywiście o media społecznościowe, gdyż popularność najgorętszych nazwisk współczesnego modelingu określają takie wskaźniki jak ilość fanów na Facebook’u czy followersów na Instagramie. Idealnym przykładem modelki, bez wątpienia jednej z najbardziej aktywnych na tego typu kanałach, jest Kendall Jenner.

 

Firma Estée Lauder kierowała się oczywiście nie tyko mocą, jaką Kendall dysponuje w social media, ale również portfolio, na jakie amerykańska modelka zdążyła sobie do tej pory zapracować. Debiut na wybiegu u Marca Jacobsa, kampania Givenchy i pokazy Fendi, Dolce&Gabbana czy Balmain, to tylko garstka dotychczasowych sukcesów dziewiętnastolatki. Ponadto, liczne sesje zdjęciowe, w tym okładka amerykańskiego Teen Vogue, wzmianki na jej temat w „biblii mody” kierowanej przez Annę Wintour czy ośmiostronnicowy wywiad w Interview pokazują, że mamy do czynienia ze wschodzącą gwiazdą światowego modelingu. Teraz potwierdza to dodatkowo pierwszy kontrakt z marką kosmetyczną na koncie Jenner. 

 

Kendall reprezentuje nowoczesne piękno, zupełnie nowe pokolenie kobiet, które dzielą się swoim życiem 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu w wizualnie atrakcyjny sposób i jest pomostem pomiędzy światem mody, rozrywki i mediów społecznościowych. Kendall jest ucieleśnieniem „instagirl” . Jesteśmy podekscytowani, że będziemy  mogli  wykorzystać jej wizerunek, głos, energię i nadzwyczajną moc w świecie mediów społecznościowych by przedstawić  Estée Lauder milionom młodych kobiet na całym świecie – tak wybór modelki komentuje Jane Hertzmark Hudis - Global Brand President marki Estée Lauder.

 

Co z kolei o współpracy z amerykańską firmą założoną w 1946 roku przez Estée Lauder mówi sama zainteresowana? - Reprezentować tak wspaniałą markę to uczucie jak ze snu – to niesamowite wyróżnienie, zupełnie onieśmielające. Kiedy się o tym dowiedziałam, byłam za kulisami tygodnia mody w Paryżu, a przez cały ten czas musiałam utrzymać tę informację w tajemnicy. Jestem szczęśliwa i podekscytowana, że mogę się już tą wiadomością podzielić i być częścią Estée Lauder.

 

Kendall będzie promować flagową markę koncernu The Estée Lauder Companies Inc., pojawiając się w mediach telewizyjnych, drukowanych i oczywiście w internecie. W przypadku tego ostatniego segmentu, będzie to widoczne przede wszystkim poprzez tworzenie zawartości kanałów społecznościowych, zarówno prowadzonych przez Estée Lauder, jak i tych należących do modelki. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy efekt, czyli krótkie wideo, w którym Jenner opowiada m.in. o swoim pierwszym makijażu. Zobaczcie! 

 

 

Źródło: youtube.com 


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Estée Lauder | Kendall Jenner |

podobne artykuły