PL / EN
LIMITOWANA KOLEKCJA KAS KRYST W BOUTIQUELAMODE.COM

LIMITOWANA KOLEKCJA KAS KRYST W BOUTIQUELAMODE.COM

Do sprzedaży w BoutiqueLaMode.com trafiła właśnie limitowana kolekcja Kas Kryst. Zobaczcie koniecznie!

Entuzjastka czerni, której projekty cieszą się sporym zainteresowaniem szerokiego grona klientów. Stała rezydentka pokazów strefy OFF Out Of Schedule podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland, na której pokazy przychodzą tłumy gości łódzkiego wydarzenia. Mowa tu oczywiście o młodej polskiej projektantce Kas Kryst, absolwentce Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, której kolekcje niejednokrotnie wyróżniło wiele polskich magazynów.

 

Specjalnie dla naszej siostrzanej platformy BoutiqueLaMode.com, Kas Kryst zaprojektowała limitowaną kolekcję, w której znalazły się proste, basicowe tuniki i sukienki z krótkim i długim rękawem. Projekty zostały wykonane z materiałów takich jak wiskoza i szyfon, a cała paleta kolorystyczna kolekcji zamknęła się w czerni i bieli.

 

Mimo nieskomplikowanych konstrukcji i ograniczonej kolorystyki, basicowe projekty skutecznie przykuwają uwagę ciekawą fakturą tkanin, a co najważniejsze są idealnym przykładem funkcjonalnej mody – zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia.

 

Limitowana kolekcja Kas Kryst jest dostępna w sprzedaży tylko i wyłącznie na platformie BoutiqueLaMode.com

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: BoutiqueLaMode.com | Kas Kryst | limitowana kolekcja | Kas Kryst dla BoutiqueLaMode.com |

podobne artykuły