PL / EN
LIMITOWANA EDYCJA VENTILATOR X ALEOSA – WSPÓŁPRACA REEBOK CLASSIC I OLKI OSADZIŃSKIEJ

LIMITOWANA EDYCJA VENTILATOR X ALEOSA – WSPÓŁPRACA REEBOK CLASSIC I OLKI OSADZIŃSKIEJ

Na początku maja br. do sklepów na całym świecie trafiła limitowana edycja Ventilator x Aleosa – efekt trzeciej kolaboracji marki Reebok Classic z polską ilustratorką Olką Osadzińską.

 

Reebok Ventilator to klasyczny model butów sportowych, który już od 25 lat święci triumfy popularności. Na początku maja br. do sklepów na całym świecie trafiła limitowana edycja Ventilator x Aleosa – efekt trzeciej kolaboracji marki Reebok Classic z jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich ilustratorekOlką Osadzińską.

 

Reebook Ventilator to jeden z najlżejszych i najstabilniejszych modeli butów sportowych. Zasłynął w 1990 roku przez zastosowanie w nim przełomowej technologii, pozwalającej na innowacyjną „wentylację” butów. Od tamtej pory Reebok Ventilator pozostaje najbardziej stylowym modelem butów sportowych, który właśnie możemy podziwiać w nowej odsłonie.   

 

Nowe buty projektu Olki Osadzińskiej to prawdziwy must have wszystkich wielbicieli mody, wygody, koloru i świetnej jakości. To już trzecia współpraca artystki z Reebok Classic. Efekty dwóch poprzednich kolaboracji ilustratorki z marką mogliśmy oglądać zarówno w szeroko pojętych mediach społecznościowych, jak i na nogach stylistek, modelek, redaktor naczelnych i gwiazd telewizji, takich jak Agnieszka Szulim, Kamila Baar, Magda Mołek, Anna Ibisz, Marta Dyks, Reni Jusis, Ania Kuczyńska i Harel.

 

Kolekcja Wiosna/Lato 2015 Ventilator x Aleosa charakteryzuje się mocnymi barwami i intensywnymi wzorami, co może być zaskoczeniem dla osób śledzących karierę artystki. Ekspresyjne motywy przypominają raczej abstrakcyjne plakaty i kolaże ilustratorki, niż często kojarzone z jej nazwiskiem dziewczęce ilustracje. Co więc było inspiracją do stworzenia takiej kolekcji?

 

„Przy projektowaniu zawsze towarzyszy mi muzyka, pomaga znaleźć odpowiedni nastrój i jest ogromną inspiracją. Przy wcześniejszych projektach myślałam o Nicki Minaj i kolorowej stylistyce „hip hop & glam” – śmieje się Olka Osadzińska – Tym razem w moim moodboardzie, znalazły się stare okładki Maanamu, magazynów i-D i The Face. Inspirował mnie styl Kory i Branded Youth Bruce’a Webera, klasyka przełomu lat ‘80 i ‘90, która płynnie łączyła rap, punk i alternatywną muzykę klubową.”

 

Od 4 maja Ventilator x Aleosa są dostępne w sklepach firmowych Reebok CH Arkadia i Silesia City Center, w butikach 7 Concept Store i Run Colors oraz w salonach sportowych sieci Sizeer w całej Polsce. 

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: limitowana edycja | kolekcja | Ventilator Aleosa | Reebok Classic | Olka Osadzińska | limitowana kolekcja | |

podobne artykuły