PL / EN
SI-MI – NAJNOWSZA KAMPANIA I SESJA WIZERUNKOWA

SI-MI – NAJNOWSZA KAMPANIA I SESJA WIZERUNKOWA

Kampania z udziałem Emilii Nawareckiej, klimatyczna sesja wizerunkowa oraz sklep internetowy. Dowiedzie się więcej na temat nowości, które przygotowała dla Was marka SI-MI!

Żadna polska marka nie zaskoczyła nas ostatnio taką dawką nowości, jak SI-MI! Brand, który powstał w 2013 roku „z myślą o kobietach, którym nikt nie mówi co mają założyć, bo wiedzą czego szukają” , stawia na dynamiczny rozwój, a pieczę nad tym sprawuje Dyrektor Kreatywna Mona Kinal. Na projekty, jakimi w tym sezonie firma postanowiła nam o sobie przypomnieć, złożyły się kampania „Wolność wyboru” autorstwa Aldony Karczmarczyk z udziałem jednej z najpopularniejszych polskich modelek - Emilii Nawareckiej w towarzystwie Janka Kacprzyka, oraz sesja wizerunkowa pod hasłem „W drodze…”, za którą odpowiedzialny był fotograf Patryk Bułhak.

 

„Emilia to jedna z najlepszych polskich modelek. Chodziła w pokazach największych światowych marek i projektantów, ma na koncie kampanie oraz sesje dla najważniejszych magazynów modowych, w tym Vogue” – mówi Mona Kinal. „Jest błyskotliwa, niezależna, dynamiczna, pełna pasji – czyli dokładnie taka jak kobieta SI-MI. W naturalny sposób pokazała nie tylko charakter naszych ubrań i ich grungowy pazur, ale też styl bycia, który promujemy, oparty na wolności – wyboru, stylizacji, wyrażania siebie”.

 

To jednak nie koniec niespodzianek! Dzisiaj ruszył również oficjalny sklep internetowy SI-MI, w którego ofercie można znaleźć ponad 230 modeli ubrań oraz akcesoriów. Zostały one zaprojektowane przez czwórkę niezwykle zdolnych polskich projektantów - na co dzień tworzącego w ramach duetu MMC Rafała Michalaka, zwycięzcę pierwszej edycji programu „Projektanci na start” Pjotra Górskiego, laureatkę wielu konkursów modowych i przygotowującą się obecnie do obrony dyplomu na łódzkiej ASP Michalinę Szurgot, oraz współzałożycielkę marki Kiss the Frog, a obecnie właścicielkęswojej autorskiej marki – Natashę Dziewit.

 

„Zespół projektantów zbudowaliśmy w oparciu o wyjątkowe cechy stylu każdego z twórców, ale także komplementarne względem siebie umiejętności i spojrzenie na modę, dzięki czemu udało nam się stworzyć naprawdę wyjątkowe ubrania, a jednocześnie znacznie poszerzyć asortyment, w tym m.in. o skóry, jeans czy  jedwabie” - powiedziała Dyrektor Kreatywna SI-MI.” 

 

Projekty SI-MI, co potwierdza również kolekcja promowana w najnowszej kampanii wizerunkowej, powstają z wysokiej jakości tkanin, ich kroje są wyraziste, a jednocześnie seksowne i kobiece. W tym sezonie znajdziecie m.in. bomber jacket, ręcznie prute swetry, skórzane szorty, bardzo popularne ostatnio frędzle, a także charakterystyczne już dla marki kraty, siatki i motywy moro.

 

Poniżej znajdziecie zdjęcia z kampanii i sesji wizerunkowej. Zobaczcie koniecznie! 

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: SI-MI | kampania | sesja wizerunkowa | Emilia Nawarecka | Patryk Bułhak | Aldona Karczmarczyk | Janek Kacprzyk | Mona Kinal |

podobne artykuły