PL / EN
LILY-ROSE DEPP W CANNES 2016

LILY-ROSE DEPP W CANNES 2016

Zobaczcie wszystkie stylizacje młodej gwiazdy z czerwonego dywanu!

Na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes pojawiła się obok hollywoodzkich aktorów, gwiazd kinematografii czy osobistości ze świata kultury i niejednej z nich skradła show. Lily-Rose Depp, bo o niej mowa, brylowała na czerwonym dywanie.

 

Podczas Cannes 2016 naszą uwagę skupiły m.in. Julianne Moore, Blake Lively, Julia Roberts, Jessica Chastain czy Kristen Stewart jako główna ambasadorka Chanel podczas tego wydarzenia. Niemniej jednak francuski dom mody chciał także podkreślić obecność swojej młodej muzy i de facto mu się to udało.

 

16-letnia aktorka i modelka, która zagrała w prezentowanym podczas Cannes filmie „La danseuse”, pokazywała w blasku fleszy odważne kreacje Karla Lagerfelda – na wieczór wybrała czarną kreację do ziemi eksponującą ramiona i brzuch z transparentnym dołem i biżuteryjnymi detalami, a w trakcie dnia zdecydowała się na… bluzę z kapturem, która tworzyła komplet z fioletowo-czerwonymi szortami, a całość dopełniały sandały na szpilce.

 

Czy jesteśmy właśnie świadkami narodzin nowej ikony stylu? Czas pokaże, ale trzeba przyznać, że młodziutka gwiazda ma wszelkie zadatki, żeby się nią stać!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Lily-Rose Depp | Chanel | CANNES |

podobne artykuły