PL / EN
LEVI'S 501® KLASYCZNY MODEL DŻINSÓW OBCHODZI 140. URODZINY

LEVI'S 501® KLASYCZNY MODEL DŻINSÓW OBCHODZI 140. URODZINY

Legendarny model dżinsów Levi's 501® obchodzi w tym roku swoje 140 urodziny. Zobaczcie co na tę okazję przygotowała marka Levi Strauss, która jako pierwsza zaproponowała niezastąpiony dżins!

Dżinsy nieodzownym atrybutem amerykańskiego stylu. Już w 1853 roku została założona ich pierwsza hurtownia. Właścicielem i pomysłodawcą był niejaki Levi Strauss. To on odpowiedział na ówczesne technologiczne potrzeby podczas trwającej w Ameryce gorączki złota, prezentując materiał trwały i odporny na wszelkie otarcia. Tak narodziła się era nieśmiertelnych dżinsowych spodni, która trwa do dziś. Marka rozwinęła się i produkuje nie tylko dżinsowe, ale także casualowe kolekcje wraz z dodatkami, dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

 

 

W tym roku marka Levi's obchodzi urodziny pierwszego i kultowego już modelu  Levi's® 501®. To od tych prostych, klasycznych, ale jakże funkcjonalnych spodni wszystko się zaczęło. Od stworzenia pierwszego modelu i oddania go w ręce użytkowników mija już 140 lat!

 

 

Z tej okazji Levi's prowadzi kampanię “501® Interpretation”. Unikatowe spodnie zostają oddane w ręce  fanów z całego świata, o różnej płci i wieku, sławnych i nie tylko. Dzięki temu ludzie ze wszystkich zakątków świata, mogą pokusić się o własną interpretację stylu 501®. Ze wszystkich zdjęć zostaną wybrane najciekawsze i opublikowane w specjalnym albumie wydanym na tę okazję pt.: "Book of 501®"

 

 

Zobaczcie kilka propozycji na outfit z nieśmiertelnym modelem Levi's 501® tylko w naszej galerii!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Levi's 501® | Levi Strauss | Levi's 501® 140 urodziny | dżinsy Levi Strauss |

podobne artykuły