Logotyp serwisu lamode.info
NENUKKO LOOKBOOK KOLEKCJI

NENUKKO LOOKBOOK KOLEKCJI "CANADA" WIOSNA LATO 2013

Minimalistycznie i w miejskim stylu. Zobaczcie nowy lookbook kolekcji "Canada" polskiej marki Nenukko na wiosnę lato 2013!

Nenukko lubi zaskakiwać. Świadczy o tym już sam fakt całkowitej anonimowości jaką chcą zachować projektantki. Nie pokazują twarzy i nie ujawniają szczegółów dotyczących ich życia prywatnego, ani przeszłości, która doprowadziła do stworzenia najbardziej intrygującej marki na rynku polskim. Ostatnio prezentowaliśmy zdjęcia z Kamillą Baar promujące ubrania na nowy sezon, tym razem przedstawiamy Wam lookbook marki. 

 

 

Kolejnym rzadko spotykanym założeniem wśród modowych marek w naszym rodzimym kraju, jest unisex - duet projektuje te same modele zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Udowadnia przez to nie raz, że płeć, od której tak bardzo jesteśmy zależni i poprzez pryzmat której często oceniamy druga osobę, nie jest tak bardzo istotna.

 

 

W lookbooku kolekcji "Canada" na wiosnę lato 2013 można zobaczyć unisex właśnie, ale też szeroko pojętą uniwersalność ubrań proponowanych przez projektantki. Biel, szarość, czerń - to trzy podstawowe kolory kolekcji. Dochodzą do nich beż i dodatki fluo. Królują grube materiały zaraz obok przeźroczystych, iskrzących się światłem. Przeważają wygodne tuniki, spodnie, bluzy. Miejski minimalizm - to styl proponowany przez Nenukko.

 

 

Zobaczcie lookbook polskiej marki Nenukko wiosna lato 2013 tylko w naszej galerii!

 

tagi: Nenukko | Nenukko kolekcja Canada" | Nenukko wiosna lato 2013 |

podobne artykuły