PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA RIHANNY DLA RIVER ISLAND

KOLEKCJA RIHANNY DLA RIVER ISLAND

Długo wyczekiwana przez fanów piosenkarki pierwsza kolekcja Rihanny! Zobaczcie wyniki współpracy gwiazdy podziwianej za unikatowy styl z popularną brytyjską marką River Island!

W minioną sobotę, podczas London Fashion Week została pokazana pierwsza kolekcja zaprojektowana przez Rihannę dla brytyjskiej marki River Island. Przedstawialiśmy ostatnio film promujący autorską linię ubrań piosenkarki.

 

 

Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekali na wyniki współpracy marki z Wielkiej Brytanii i Rihanny, która wiele razy podziwiana była za swój unikatowy styl. Umiejętnie łączy w nim elegancję z modą miejską. Wraz z Adamem Selmanem, który tworzył dla Riri kostiumy wykorzystane w jej trasie koncertowej, pracowali  nad kolekcją od czerwca ubiegłego roku. Przyznał, że Rihanna, w przeciwieństwie do innych sławnych osób z którymi współpracował, była bardzo zaangażowana w cały proces powstawania kolekcji. Barbadoska była zainteresowana w jaki sposób ubrania układają się na ciele i jak są skrojone. Duet wkrótce zacznie pracę nad kolekcją na jesień zimę 2013/14.

- To dopiero początek kariery Rihanny jako projektantki  - stwierdził Selman.

 

 

Projekty są bardzo osobiste dla piosenkarki i w dużej mierze powstały w odwołaniu do jej stylu, ale także nastroju w jakim się znajdowała. Stworzyła też rzeczy, które chciała mieć, ale nie mogła znaleźć w sklepach jak na przykład proste, czarne sukienki.


 

Kolekcja Rihanny dla River Island to minimalistyczne kroje, połączone z zadziornym stylem ulicy. Przeważa czerń, ale pojawiają się żywe elementy kolorystyczne jak na przykład intensywna czerwień, czy kanarkowa żółć. Wygodne bluzy, kombinezony, dżins w całym outficie - takie propozycje przedstawiła Rihanna na nadchodzący sezon. Riri w doskonały sposób połączyła sport z elegancją tworząc casualowy look nadający się na wiele okazji.

 

 

Uważacie, że Rihanna spełniła się jako projektanta? Zobaczcie wszystkie zdjęcia z pokazu Rihanna dla River Island!

 


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Adam Selman | River Island | Rihanna dl River Island | LONDON FASHION WEEK | RIHANNA |

podobne artykuły