Logotyp serwisu lamode.info
ZAPOWIEDŹ KAMPANII AUTORSTWA MARY MCCARTNEY DLA MARKI KAPPAHL NA LATO 2015

ZAPOWIEDŹ KAMPANII AUTORSTWA MARY MCCARTNEY DLA MARKI KAPPAHL NA LATO 2015

Mary McCartney ponownie dla KappAhl! Zajrzyjcie za kulisy najnowszej kampanii marki na lato 2015 „Dream through a lens”.

Mary McCartney i markę KappAhl łączy nie tylko pro-środowiskowa postawa i zaangażowanie w kwestie zrównoważonej mody, ale też - czego dowodem jest wspólny projekt, o którym pisaliśmy już wcześniej - ta sama estetyka. Owocem współpracy fotografki z KappAhlem jest także najnowsza sesja promująca letnią kapsułową kolekcję, która obfituje w zwiewne lekkie projekty w odcieniach bieli, błękitów i niebieskiego, dopełnione biżuterią w kolorze złota. Wszystkie pozycje są wykonane ze świetnych jakościowo, miękkich, zwiewnych tkanin: ekologicznej bawełny, ekologicznego lnu i poliestru z recyklingu.

 

Nim jednak kampania autorstwa Mary McCartney ujrzy światło dzienne zobaczcie film zza kulis, zapowiadający kolekcję „Dreams through a lens”, który prezentujemy Wam jako pierwsi! Fotografka opowiada w nim o kwestii bliskości i przyjaźni, na której skupiła się przy tym projekcie, podkreśla także aspekt świadomego dokonywania wyborów dotyczących tego, co nosimy i z jakich źródeł te rzeczy pochodzą, tak aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko do minimum. Mary zwraca też uwagę na praktyczny aspekt kolekcji KappAhl: projekty są nie tylko wygodne i przyjemne w noszeniu, ale też z uwagi na ponadczasowy design stanowią dobrą inwestycję w kompletowaniu przemyślanej garderoby, służącej znacznie dłużej niż jeden sezon. Kolekcja dostępna będzie w sklepach od 6 maja 2015.

 

tagi: lato 2015 | kolekcja | Mary McCartney | dreams through a lens | Zrównoważona moda | KAPPAHL |

podobne artykuły