PL / EN
POLA ZAG - KOLEKCJA BALANCE WIOSNA LATO 2015

POLA ZAG - KOLEKCJA BALANCE WIOSNA LATO 2015

Zobaczcie kolekcję biżuterii Balance wiosna lato 2015, czyli najnowsze propozycje od zdolnej polskiej projektantki Poli Zag

Choć z wykształcenia jest architektem, już od kilku lat tworzy biżuterię, której grono zwolenniczek stale się powiększa, zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Pola Zag, początkowo znana głównie z gumowych plecionek i kauczukowych różnokolorowych bransoletek, od jakiegoś czasu konsekwentnie stawia na minimalistyczne rozwiązania, czego najlepszym przykładem jest jej najnowsza kolekcja Balance wiosna lato 2015.

 

Wykonane z wysokiej jakości mosiądzu lub stali chirurgicznej pierścionki, bransolety, naszyjniki i kolczyki przyciągają ciekawą formą, która bez wątpienia jest wynikiem nie tylko artystycznego, ale również architektonicznego zmysłu ich twórczyni. Typowe dla propozycji Poli są charakterystyczne wygięcia, co powoduje, że biżuteria nie potrzebuje żadnych dodatkowych zdobień. Trzeba jednak przyznać, że pojawiające się w kolekcji Balance delikatne kryształki Swarovskiego widoczne na zakładanych na ucho kolczykach, niewątpliwie dodają im kobiecości i delikatności.

 

Kolekcja Balance oraz inne propozycje projektantki znajdziecie na stronie sklep.polazag.com.   

 

video

VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Pola Zag | Pola Zag Braid-Plait Bracelets | Balance wiosna lato 2015 | kolekcja | biżuteria |

podobne artykuły