PL / EN
LEONARDO DICAPRIO W INTERVIEW RUSSIA – MARZEC 2014

LEONARDO DICAPRIO W INTERVIEW RUSSIA – MARZEC 2014

Jeden z najlepszych aktorów współczesnego kina pojawił się na okładce rosyjskiego wydania magazynu Interview. Zobaczcie Leonardo DiCaprio na zdjęciach autorstwa znanej fotografki gwiazd –Brigitte Lacombe.

Serce publiczności zdobył już dzięki swojej aktorskiej kreacji w filmie „Co gryzie Gilberta Grape’a?” (1993) Lasse Hallströma. Za czasów „Titanica” wzdychały do niego miliony nastoletnich fanek. Do dziś zachwycają się nim krytycy i entuzjaści kina. Leonardo DiCaprio to bezsprzecznie jeden z najlepszych i najbardziej utalentowanych współczesnych aktorów.

 

Przy okazji marcowego numeru rosyjskiego Interview Magazine, ulubieniec Martina Scorsese pojawił się w okładkowej sesji autorstwa francuskiej fotografki Brigitte Lacombe. Hollywoodzkiemu gwiazdorowi towarzyszyła jego ekranowa partnerka z „Wilka z Wallstreet”, aktorka Margot Robbie. Biorąc pod uwagę zbliżającą się galę rozdania Nagród Akademii Filmowej, która odbędzie się już 2 marca, najnowsza sesja wizerunkowa Leonardo DiCaprio jest doskonałą promocją jego aktorskiego talentu. Co więcej, przy okazji jego nominacji do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w „Wilku z Wallstreet”, okładka w Interview jest strzałem w dziesiątkę.

 

My liczymy na to, że po szeregu nominacji Akademii, aktor zdobędzie w końcu zasłużonego już dawno Oscara. Trzymamy kciuki oraz czekamy na kolejne filmy i sesje. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Leonardo DiCaprio | Leonardo DiCaprio w Interview Russia | Interview Russia marzec 2014 | Brigitte Lacombe | Margot Robbie |

podobne artykuły