PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LEIGHTON MEESTER W KAMPANII NAF NAF - WIOSNA LATO 2014

LEIGHTON MEESTER W KAMPANII NAF NAF - WIOSNA LATO 2014

Gwiazda serialu „Plotkara”, Leighton Meester po raz kolejny pojawiła się w kampanii paryskiej marki Naf Naf. Zobaczcie efekty.

Niekiedy rola filmowa potrafi na stałe przylgnąć do danej osoby. Tak też zdarzyło się w przypadku Leighton Meester, aktorki znanej przede wszystkim z popularnego serialu „Plotkara”, w którym wcieliła się w postać słynnej Blair Waldorff, bogatej panienki z Upper East Side, uzależnionej od ładnych ubrań i modnych gadżetów.

 

Prywatnie Meester niewiele ma wspólnego z osobą odgrywanej przez nią bohaterki i jak sama przyznaje, nigdy nie przywiązywała wagi do ubrań, ani nie interesowała się modą. A jednak jej serialowy wizerunek na tyle spodobał się młodym dziewczynom, że postanowiono przymknąć oko na tego typu niuanse.

 

Potencjał i niesamowitą siłę oddziaływania jej serialowej roli zauważyło również wiele marek. Wśród nich m.in. znalazła się paryska firma Naf Naf, która już po raz kolejny zaangażowała Meester do swojej kampanii.

 

Amerykańska aktorka pojawiła się w sesji wizerunkowej marki, prezentującej jej wiosenno-letnie propozycje na sezon 2014. Na zdjęciach autorstwa Steve’a Hietta, po raz kolejny towarzyszy jej model znany ze streetartowych rysunków francuskiego artysty Rémi Saillarda.

 

Jak wyglądają efekty? Sprawdźcie!

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Leighton Meester | Naf Naf kampania wiosna lato 2014 | Naf Naf | Rémi Saillard | Steve Hiett |

podobne artykuły