PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LARA STONE W KOLEJNEJ KAMPANII CALVIN KLEIN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

LARA STONE W KOLEJNEJ KAMPANII CALVIN KLEIN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Piękna modelka Lara Stone po raz kolejny została twarzą kolekcji marki Calvin Klein. Tym razem możemy podziwiać ją w kampani na sezon jesień zima 2012/13. To już piąty raz, kiedy to Holenderka współpracuje z brandem.

Piękna Lara Stone pochodzi z Holandii. Światową karierę zrobiła nie tylko dzięki swojej niesamowitej urodzie i pięknym blond włosom, ale przede wszystkim dzięki wadzie zgryzu. Jej znakiem rozpoznawczym jest bowiem urocza diastema.


Nikogo już chyba nie dziwi wybór modelki przez markę Calvin Klein, jest to już piąty z rzędu sezon współpracy Lary Stone z brandem. Tym razem zobaczymy ją w różnych odsłonach, promującą kilka linii marki. Autorami zdjęć dla Calvin Klein Collection oraz CK Calvin Klein są Mert Alas i Marcus Piggott, znany duet fotografów. Sesję promującą Calvin Klein Jeans wykonał Steven Klein, natomiast biżuteria i zegarki marki CK Calvin Klein zostały uchwycone przez samego Patricka Demarchelier.

 
Nie tylko Lara jest wspólnym czynnikiem tych zupełnie różnych kadrów. Wszystkie zdjęcia są seksowne i odważne. Z pewnością seksapilu dodają im przystojni modele, którzy wystąpili w kampanii u boku ślicznej Holenderki. Wśród nich możemy zobaczyć między innymi Seana O'Pry, czy Tysona Ballou.


W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym zapewne jeszcze nie raz będziemy podziwiać urodę Lary Stone!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Lara Stone | kampania | trendy jesień zima 2012/13 | CALVIN KLEIN |

podobne artykuły