PL / EN
LARA STONE NOWĄ AMBASADORKĄ L’OREAL PARIS

LARA STONE NOWĄ AMBASADORKĄ L’OREAL PARIS

Piękna, holenderska top modelka właśnie dołączyła do grona ambasoderek francuskiego koncernu kosmetycznego. Sprawdźcie szczegóły!

Grono ambasadorek znanego, francuskiego koncernu kosmetycznego L’Oreal Paris właśnie uległo powiększeniu.  Obok takich gwiazd jak Cheryl Cole, Doutzen Kroes, Freida Pinto czy Natasha Poly, już wkrótce będziemy mogli ujrzeć piękną holenderkę - Larę Stone.

 

 

Jestem zaszczycona, możliwością dołączenia do zespołu L’Oreal Paris. To wielkie wyróżnienie, by móc  wypowiedzieć te magiczne słowa – „Jesteś tego warta” – do kobiet na całym świecie. L'Oréal Paris to marka, która zawsze rozumie, że piękno i osobowość idą w parze” – powiedziała top modelka.

 

 

Stone będzie twarzą zarówno lini kosmetyków do pielęgnacji włosów, farb koloryzujących jak i produktów do makijażu.

 

 

Lara jest prawdziwą ikoną. Jest jednocześnie typem zmysłowej buntowniczki i silnej kobiety sukcesu, w której dostrzegliśmy niezwykłą oryginalność, wrażliwość oraz szczerość i genialne poczucie humoru." – powiedział Cyril Chapuy, global president L’oreal Paris. „Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać tak wyjątkową kobietę, wśród grona naszych ambasadorek” – dodał.

 

 

Stone nie po raz pierwszy zachwyciła branżę kosmetyczną swoją oryginalną urodą. Piękną Holenderkę mogliśmy już oglądać w kampanii beauty Toma Forda, CK One Color Cosmetics, Giorgio Armani, DKNY oraz Prada. Zawsze prezentowałą sie zjawiskowo i nie wątpimy, że i tym razem efekty współpracy znanej top modelki i francuskiego konceru będą zniewalające.

 

 

Lara Stone L'oreal Parisfot. vogue.co.uk / Lara Stone ambasadorką L'oreal Paris

 

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Lara Stone | L'oreal Paris | Lara Stone ambasadorką L'Oreal Paris |

podobne artykuły