PL / EN
LAMODE.INFO NA PREZENTACJI COMME DES GARÇONS PLAY

LAMODE.INFO NA PREZENTACJI COMME DES GARÇONS PLAY

W zeszłym tygodniu pojawiliśmy się na prezentacji Comme des Garçons PLAY. Dowiedzcie się więcej na temat linii założonej przez Rei Kawakubo oraz zobaczcie naszą fotorelację z wydarzenia.

PLAY to każualowa linia znanej na całym świecie marki Comme des Garçons, której założycielką jest japońska projektantka Rei Kawakubo. W jej ofercie znajdziemy przede wszystkim proste sportowe ubrania i akcesoria, wyróżniające się rozpoznawalnym logo – sercem z oczami, zaprojektowanym przez polskiego artystę i grafika Filipa Pągowskiego.

 

Polak nieprzerwanie współpracuje z japońską marką od kilkunastu lat. Już w 1992 roku, Pągowski pojawił się w roli modela podczas paryskiego pokazu kolekcji Comme des Garçons, a od 1999 roku jego współpraca stała się regularna, kiedy zaczął projektować grafiki dla kilku linii znanej marki (oprócz PLAY, Pągowski tworzy również dla Black czy SHIRT). Tak długoletnia zawodowa relacja do tej pory stanowi wielkie zaskoczenie i z pewnością łamie utarte zasady, z których słynie wiecznie poszukująca zmian i nowych inspiracji Rei Kawakubo.

 

Oficjalna inauguracja linii Comme des Garçons PLAY miała miejsce 3 września w warszawskim klubie Syreni Śpiew. Ubrania, wśród których znalazły się koszule oraz T-shirty z charakterystycznymi graficznymi nadrukami, sportowe buty powstałe we współpracy z marką Converse, jak również trzy uniseksowe zapachy: Play Red, Play Green i Play Black dostępne są w L2 Boutique w Warszawie, na ulicy Koszykowej 31. W butiku, którego założycielką jest Laura Jasińska-Budzyk, oprócz aktualnych kolekcji Comme des Garçons, znajdziecie również najnowsze propozycje od takich projektantów jak m.in. Rick Owens.

 

My przygotowaliśmy dla Was fotorelację ze wspomnianego wydarzenia. Zachęcamy Was do obejrzenia galerii oraz zapoznania się z projektami z linii Comme des Garçons PLAY.

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Comme des Garçons PLAY | Comme des Garçons | Rei Kawakubo | Lamode.info | Filip Pągowski | L'aura Boutique |

podobne artykuły