PL / EN
LADY GAGA W OKŁADKOWEJ SESJI HARPER’S BAZAAR – MARZEC 2014

LADY GAGA W OKŁADKOWEJ SESJI HARPER’S BAZAAR – MARZEC 2014

Lady Gaga nie daje o sobie zapomnieć. Znana piosenkarka pojawiła się na okładce marcowego wydania Harper’s Bazaar US. Zobaczcie efekty!

 

To, że na jakiś czas zeszła z piedestału, wcale nie oznaczało kresu jej kariery. Do niedawna mogło się wydawać, że złote czasy Lady Gagi minęły bezpowrotnie, a jednak znana piosenkarka wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Po głośnej kampanii dla marki Versace, tym razem piosenkarka patrzy na nas z okładki amerykańskiego wydania Harper’s Bazaar.

 

W sesji autorstwa Terry’ego Richardsona, gwiazda prezentuje na sobie projekty, jakie znalazły się w wiosenno-letnich kolekcjach Caroliny Herrery, Christophera Kane’a, Atelier Versace, Moncler Gamme Rouge, Emilio Pucci, Garetha Pugh, Three As Four oraz Saint Laurent. Co więcej, sesji towarzyszy aukcja charytatywna, zorganizowana wspólnie z portalem internetowym eBay, w której można wylicytować projekt Hediego Slimane’a z marcowej okładki magazynu. Całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany The Born This Way Foundation, organizacji non-profit wspierającej rozwój młodych ludzi oraz walkę z nietolerancją.

 

W marcowym wydaniu Harper’s Bazaar, nie zabrakło również obszernego wywiadu ze znaną piosenkarką, w którym opowiada o swoim powrocie, największych fascynacjach muzycznych z dzieciństwa ( „Upiór z Opery”), ulubionych kostiumach filmowych („ My Fair Lady” z Audrey Hepburn”) czy swojej obecnej karierze. 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lady Gaga | Lady Gaga Harper's Bazaar marzec 2014 | Harper's Bazaar US marzec 2014 | Terry Richardson |

podobne artykuły