PL / EN
LA COLLECTION YVES SAINT LAURENT - WYJĄTKOWA KOLEKCJA LEGENDARNYCH ZAPACHÓW

LA COLLECTION YVES SAINT LAURENT - WYJĄTKOWA KOLEKCJA LEGENDARNYCH ZAPACHÓW

Osiem wyjątkowych flakonów, w których zamknięto osiem niezwykłych i ważnych dla historii domu mody Yves Saint Laurent, zapachów. Odkryjcie wraz z nami niezwykłą kolekcję perfum La Collection.

Rok 2012 to dla Yves Saint Laurent prawdziwy powód do dumy, gdyż właśnie teraz francuski dom mody świętuje pół wieku swojej perfumeryjnej sztuki i z tej okazji przedstawia niezwykłą kolekcję zapachów, które w istotny sposób zapisały się w historii perfumiarstwa - La Collection.

 

Kolekcja ośmiu zapachów - czterech damskich i czterech męskich - to ukłon dla kultowych perfum Y, Yvresse, In Love Again, Nu, Pour Homme, Jazz, M7 oraz Rive Gaunche. Ich mieszanka pozostała niezmieniona, dlatego odkrywając flakon obcujemy z oryginalnymi nutami zapachowymi w nowej jednak stylistyce - minimalistycznych, eleganckich, geometrycznych flakonów w kolorze klasycznej czerni (męskie) i zmysłowej kości słoniowej (damskie).

 

La Collection to symboliczna gra w uwodzenie. Kremowo-czarne zestawienia przywodzą bowiem na myśl szachownicę i odzwierciedlają partię szachów, która nieodzownie rozgrywa się pomiędzy kobietą i mężczyzną, kobiecością i męskością.

 

La Collection skierowana jest do prawdziwych koneserów perfumeryjnych dzieł. Z tego też powodu nowa odsłona kultowych zapachów zagości jedynie 12 wybranych punktach sprzedaży sieci perfumerii Douglas: C.H. Arkadia w Warszawie, Galeria Mokotów w Warszawie, Złote Tarasy w Warszawie, C.H. Galaxy w Szczecinie, C.H. Silesia w Katowicach,  C.H. Echo w Kielcach, Galeria Krakowska w Krakowie, C.H. Magnolia we Wrocławiu, Galeria Bałtycka w Gdańsku, C.H. Plaza w Poznaniu, C.H. Manufaktura w Łodzi oraz C.H. Focus Park.

 

Cena flakonu 80 ml to ok. 450 PLN.

 

 

 

 

 

 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: YSL | Yves Saint Laurent | Saint Laurent Paris | kolekcja zapachów La Collection |

podobne artykuły