PL / EN
KSIĘŻNA SUSSEX I KSIĄŻĘ HARRY - POTOMEK PARY PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT

KSIĘŻNA SUSSEX I KSIĄŻĘ HARRY - POTOMEK PARY PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT

Czy potomek pary książęcej będzie miał prawo do tronu i jak wyglądały ciążowe stylizacje Meghan Markle? Zobaczcie!

Księżna Sussex i książę Harry zostali rodzicami 6 maja 2019. Ich synek przyszedł na świat w niecały rok po ślubie. Czy będzie miał prawo do tronu w świetle królewskiego prawa i jakie stylizacje ciążowe Meghan Markle zapadły w pamięć miłośnikom mody? Poznajcie szczegóły!

KSIĘŻNA SUSSEX I KSIĄŻĘ HARRY – POTOMEK KSIĄŻĘCEJ PARY

Księżna Sussex zrezygnowała z królewskiej opieki medycznej, którą od lat tworzyli zaufani lekarze królowej Elżbiety. Zamiast nich wybrała własne otoczenie, które sprawowało opiekę nad nią i jej przyszłym potomkiem. W ten sposób zrobiła ponownie krok w przód, unowocześniając królewski protokół oraz tradycję. Meghan Markle oraz książę Harry odmówili także prezentów dla swojego synka. Zamiast tego poprosili o wsparcie wybranej organizacji charytatywnej.

Księżna Sussex i książę Harry rodzicami - oficjalny komunikat 

W mediach pojawiły się już pytania o to, czy dziecko książęcej pary będzie miało prawa do tronu. Zgodnie z dekretem króla Jerzego z 1917 roku, tylko najstarszy syn pierwszego potomka Księcia Walii może mianować się tytułem Jego Wysokości i księcia. Reguły te zmodyfikowała królowa Elżbietę w 2012 roku. W oparciu o nowe zasady, wszyscy potomkowie księcia Williama mają prawo do książęcego tytułu. W zapisach nie pojawiły się jednak regulacje precyzujące sytuację dzieci księcia Harry’ego.

POLECAMY: MEGHAN MARKLE - TRIKI STYLIZACYJNE KSIĘŻNEJ SUSSEX

Meghan Markle w ciążowej stylizacji w Maroku - czerwona sukienka Valentino 

MEGHAN MARKLE – NAJLEPSZE CIĄŻOWE STYLIZACJE KSIĘŻNEJ SUSSEX

Uwagę mediów zwróciły ciążowe stylizacje Meghan Markle. Jednymi z tych najbardziej wytwornych  były suknie i komplety księżnej Sussex zaprezentowane w Maroku podczas trzydniowej oficjalnej podróży. Książęcą parę gościł król Mohammed VI, a dni były wypełnione m.in. wizytą w szkole w Górach Atlas czy zwiedzaniem Andaluzyjskich Ogrodów w Rabacie. Na te okazje, Meghan Markle założyła m.in. czerwoną sukienkę z wytłaczanym wzorem marki Valentino. Kreację z górą w formie narzutki zwieńczono butami w odcieniu nude.  Kolejny wybór stanowiła cielista suknia Dior z peleryną, wzorowana na tradycyjnych strojach marokańskich. Księżna, podczas ciąży wystąpiła także w granatowym plisowanym modelu Loyd/Ford, który zestawiła z kremowym żakietem.

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: książę Harry | MEGHAN MARKLE |

podobne artykuły