PL / EN
KRÓTKIE FRYZURY 2017

KRÓTKIE FRYZURY 2017

W nowym sezonie nosimy się w stylu chłopczycy!

Trendy fryzury wiosna lato 2017: modne są krótkie włosy, a szczególnie te w stylu chłopczycy. Zobaczcie album pełen fryzjerskich inspiracji!

Super krótkie (nawet na jeżyka), w artystycznym nieładzie, z mocnymi cięciami – to propozycje tylko dla odważnych kobiet. Nadają twarzy zupełnie innego charakteru, wyostrzają rysy i mimo iż odświeżają każdy wizerunek, nie są odpowiednie dla każdego typu urody.

Edgy girls w modelingu

Trend na bardzo krótkie fryzury damskie został wylansowany już w poprzednim roku za sprawą wybiegowych modelek. Projektanci w poszukiwaniu interesujących twarzy często angażowali do swoich pokazów i kampanii dziewczyny o nietypowej urodzie, w tym o bardzo krótkich włosach. Popularność na tzw. edgy girls zachęciła agencje do ścinania włosów swoim podopiecznym, często taka metamorfoza okazywała się przełomowym momentem w ich karierach, na polskim rynku można wymienić chociażby Zosię Wróbel z GAGAMODELS czy Cleo Ćwiek z MODEL PLUS. Z kolei na świecie super krótkie fryzury prezentują obecnie najgorętsze nazwiska branży: Lineisy Montero, Adwoa Aboah, Ruth Bell, Alek Wek, Mayowa Nicholas, Dilone, Amandine Renard, Litay Marcus czy Shujing Zhou.

Zofia Wróbel i Cleo Ćwiek (fot. materiały prasowe; East News)

Niezależnie od tego, czy to tylko kilkusezonowa moda, czy trend, który ma szansę dłużej zaistnieć w dziale fryzjerskim, krótkie włosy u kobiet rządzą – przekonajcie się w galerii, czy to cięcie również dla Was!

Uwaga! Lubicie piękne włosy? Wraz z marką Cameleo od Delia Cosmetics przygotowaliśmy dla Was konkurs - aby wziąć w nim udział, kliknijcie tutaj!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: fryzury | wiosna lato 2017 | modelki | TRENDY |

podobne artykuły