PL / EN
KRÓLESTWO ZAPACHÓW JO MALONE LONDON

KRÓLESTWO ZAPACHÓW JO MALONE LONDON

Kultowa marka zapachów już w Polsce!

Historia Jo Malone London

Brytyjska marka Jo Malone London została założona w 1983 roku przez perfumiarkę Jo Malone. Od 1999 roku właścicielem firmy jest koncern Estée Lauder Companies Inc. i dostępna jest w 41 krajach na całym świecie. Marka znana jest z eleganckich zapachów, luksusowych świec oraz wyszukanych produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała. Od momentu premiery pierwszego zapachu – Lime Basil & Mandarin, Jo Malone London plasuje się w czołówce najlepszych perfum na świecie, co zawdzięcza jakości i fascynującym zestawieniom nut zapachowych.

Filozofia Jo Malone London

Produkty Jo Malone London celebrują prostą, wyrafinowaną elegancję. Filozofia łączenia zapachów pozwala bawić się oflaktoryczną sferą i daje pełną swobodę kreowania własnej niepowtarzalnej kompozycji. Wszystkie propozycje zostały zaprojektowane tak, by móc nosić je osobno lub łączyć ze sobą. Obecnie w ofercie Jo Malone London znajduje się 27 nut zapachowych, które dzięki sztuce Fragrance Combaining pozwalają stworzyć ponad 400 wyjątkowych perfumiarskich konfiguracji.


Jo Malone London – produkty

Joa Malone London to nie tylko perfumy. Marka proponuje też szeroki wybór zapachowych kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów: kremy, olejki, balsamy, żele do kąpieli, peelingi, odżywki, szampony i mydła, a także dodatków do domu: świece, dyfuzory, zapachy do wnętrz i tkanin. Aromatyczne świece wykonywane są ręcznie, przy użyciu zarówno klasycznych, jak i nowatorskich technik. W procesie tworzenia, odbywającym się w samym sercu angielskiej wsi, bierze udział aż 16 osób.

Jeszcze nikt tak pięknie nie opowiadał nam o świecie zapachów, jak styliści marki Jo Malone London. Odwiedźcie butiki marki w perfumeriach Douglas w warszawskiej Arkadii lub Galerii Krakowskiej i przekonajcie się sami!

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Jo Malone London | zapachy |

podobne artykuły