PL / EN
ZAPACH OBSESSED CALVIN KLEIN 2017

ZAPACH OBSESSED CALVIN KLEIN 2017

Poznajcie nową odsłonę kultowej kompozycji zapachowej!

KAMPANIA OBSESSED CALVIN KLEIN Z KATE MOSS 2017

23 czerwca 2017 roku w Londynie odbył się wieczorny coctail, podczas którego zaprezentowano po raz pierwszy nowy zapach Obsessed od marki Calvin Klein oraz promującą go kampanię. Event odbył się w Spencer House, gdzie ponad 300 gości miało możliwość podziwiania ekskluzywnej wystawy zdjęć Mario Sorrentiego. Fotograf, który swoimi ujęciami z Kate Moss w roli głównej przywołał w 1993 roku zapach Obsessed do świadomości szerokiej rzeszy konsumentów, postanowił teraz odsłonić nie publikowane nigdy dotąd obrazy z topmodelką, które po raz kolejny stały się kampanią dla obecnej odsłony perfum Calvin Klein. Nowa reklama przedstawia ideę wspomnienia wielkiej miłości i współczesnej ikonografii.

Podczas premiery nowego zapachu Calvin Klein Obsessed, obok Kate Moss i Mario Sorrentiego, pojawili się między innymi: Winnie Harlow, Guinevere Van Seenus, Brooklyn Beckham, Sai Bennett, Elizabeth Jane Bishop, Ella Richards, Lili Sumner, Margaret Zhang, Pernille Teisbaek, Pandora Sykes, Camille Charrière, Caroline Issa i Fiona Scarry.

Kampania Calvin Klein Obsessed 2017 (fot. materiały prasowe)

ZOBACZ TEŻ: ZAPACH CALVIN KLEIN DEEP EUPHORIA

ZAPACH CALVIN KLEIN OBSESSED

Obsessed od Calvin Klein to reinterpretacja ikonicznej kompozycji z 1985 roku. Propozycja dla kobiet, stworzona przez Honorine Blanc i Annik Menardo z firmy Firmenich, to zapach orientalny, aromatyczny i zielony. Męska wersja Obsessed, wykreowana przez perfumiarzy Iliasa Ermenidisa oraz Christophera Raynauda (również z Fermenich), to natomiast zestawienie orientalno-drzewno-ambrowe.

Jesteście ciekawi, jak zmienił się kultowy zapach Obsessed od marki Calvin Klein?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: zapach | kampania | Mario Sorrenti | CALVIN KLEIN | KATE MOSS |

podobne artykuły