PL / EN
KOSTIUMY KĄPIELOWE BERSHKA SWIMWEAR WIOSNA LATO 2013

KOSTIUMY KĄPIELOWE BERSHKA SWIMWEAR WIOSNA LATO 2013

Błękit bezchmurnego nieba, leżakowanie w pełnym słońcu... Lato w kampanii Bershka Swimwear już jest! Zobaczcie zdjęcia fotografa Henrika Purienne!

Podczas gdy za oknem wciąż panuje minusowa temperatura, popularna sieciówka Bershka prezentuje kolekcję kostiumów kąpielowych na lato. I to w jakim wydaniu! Czysty błękit, przejrzysta woda, leżakowanie w pełnym słońcu i moc kolorów w postaci mocy wzorów na kostiumach i wyrazistych dodatków. 

 

 

Kolekcja Bershka Swimwear to ukłon w stronę vintage. Znajdziemy tu bowiem tygrysie wzory, oldschoolowe nadruki w palmy, retro kwiaty. Forma kostiumów też nie powstydzi się brakiem oryginalności: do wyboru są kostiumy jedno i dwuczęściowe, pojawiają się frędzle, wycięcia czy nawet koronka. W dodatkach Bershka stawia na obfitą biżuterię, ozdobne cekiny i błyszczące aplikacje.

 

 

Zdjęcia zrobił fotograf Henrik Purienne, który jest autorem również drugiej kampanii marki wiosna lato 2013. Świetnie oddają czas letniej wakacyjnej beztroski w objęciach słońca.

 

 

Czujecie nadchodzącą ciepłą porę roku? Zobaczcie całą kampanię Bershki tylko w naszej galerii!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Bershka kolekcja swimwear | Bershka wiosna lato 2013 | Bershka kolekcja swimwear wiosna lato 2013 | Henrik Purienne |

podobne artykuły