PL / EN
STELLA MCCARTNEY UHONOROWANA ORDEREM IMPERIUM BRYTYJSKIEGO

STELLA MCCARTNEY UHONOROWANA ORDEREM IMPERIUM BRYTYJSKIEGO

Stella McCartney dołączyła właśnie do zaczytanego grona projektantów odznaczonych przez królową Elźbietę II Orderem Imperium Brytyjskiego. Poznajcie szczegóły!

Vivienne Westwood, Alexander McQueen, Sarah Burton i wreszcie Stella McCartney. Brytyjska projektantka dołączyła właśnie do zaszczytnego grona kreatorów mody uhonorowanych Orderem Imperium Brytyjskiego. To prestiżowe odznaczenie nadawane jest przez królową Elżbietę II za wybitne zasługi w danej dziedzinie życia publicznego.

 

 

Na odbywającej się w Pałacu Buckingham wtorkowej ceremonii nadania orderu McCartney pojawiła się w uszytym specjalnie na tę okazję eleganckim granatowym kostiumie własnego projektu oraz w zawierającej zabytkowy klejnot Cartier opasce z woalką, stworzoną przez słynnego Philipa Treacy’ego.

„Jestem przytłoczona zaszczytem, jakim jest otrzymanie Orderu Imperium Brytyjskiego. Czuję się niewymownie wdzięczna i szczęśliwa mogąc tu być” – wyznała projektantka, dodając – „To jeden z tych momentów w życiu, które wydają się zupełnie nieprawdopodobne. Jestem niesłychanie wdzięczna za to wyróżnienie” (cyt. za: wwd.com).

 

 

Gratulujemy odznaczenia!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Stella McCartney odznaczenie | Stella McCartney order | Stella McCartney Order Imperium Brytyjskiego | Elżbieta II | Stella McCartney |

podobne artykuły