PL / EN
KONFERENCJA PRASOWA EOS - SPOTKANIE Z MARKĄ

KONFERENCJA PRASOWA EOS - SPOTKANIE Z MARKĄ

To się nazywa debiut!

Balsam do ust EOS, którym się zachwycaliśmy się i który polecaliśmy Wam tutaj, przypadł nam do gustu od pierwszego użycia. W miarę testowania apetyt rósł, a swą kulminację osiągnął podczas konferencji prasowej, na której zaprezentowano pełną ofertę marki.

 

 

MATERIALS_2016/URODA/MARKI/KONFERENCJA PRASOWA EOS - SPOTKANIE Z MARKA/decoration8.jpg

fot. materiały prasowe

 

 

Podczas spotkania, które odbyło się w otoczeniu natury w inspirującej lokalizacji restauracji Endorfina, marka oficjalnie zadebiutowała na polskim rynku. Wyjątkowo fotogeniczny set design zaprojektowany tak, że kolorowe produkty marki tworzyły z owocami i warzywami gotowe do fotografowania kompozycje, stał się tłem dla prezentacji pełnej oferty kosmetycznego brandu. Dodatkowo kultowe jajeczka wykorzystano do stworzenia gotowych instagramowych, inspiracyjnych aranżacji.

 

 

MATERIALS_2016/URODA/MARKI/KONFERENCJA PRASOWA EOS - SPOTKANIE Z MARKA/decoration18.jpg

fot. materialy prasowe

 

 

Prosty design, który cieszy oko i sprawia, że odruchowo się po nie sięga to jedno, wszak główne hasło marki określa te balsamy jako „te, które sprawią, że się uśmiechniesz”, ale silnie pielęgnacyjne właściwości kosmetyków, a także ich fantastyczny, w ponad 90% naturalny skład, to prawdziwy powód, dla którego nie sposób się im oprzeć. Dlatego przetestowawszy jeden zapach, bezwiednie sięgało się po kolejny z gąszcza nowości.

 

 

MATERIALS_2016/URODA/MARKI/KONFERENCJA PRASOWA EOS - SPOTKANIE Z MARKA/decoration15.jpg

 fot. materiały prasowe

 

 

I tak w Endorfinie przedstawiono nie tylko bogatą ofertę kultowych balsamów do ust w kształcie jajka, które wdzięcznie jak żaden inny kosmetyk prezentują się w instagramowych postach gwiazd, ale także dostępną od września br. linię balsamów do ciała o kwiatowych zapachach, kremów do rąk oraz ciekawostkę marki w postaci nawilżającego balsamu o smaku granatu i malin, który podobnie jak pozostałe nowości będzie można nabyć w perfumeriach Douglas. 

 

 

MATERIALS_2016/URODA/MARKI/KONFERENCJA PRASOWA EOS - SPOTKANIE Z MARKA/decoration23.jpg

fot. materiały prasowe

 

video

TOM FORD WIOSNA LATO 2019

tagi: kosmetyki | marki | EOS |

podobne artykuły